Командий чемпіонат України

17-18 травня, на стадіоні Авангард, у Луцьку, проходив Командний чемпіонат України з легкої атлетики серед дорослих та молоді та чемпіонат України з легкоатлетичного багатоборства серед дорослих.

Перший змагальний день розпочинали скороходи, Медведюк Дмитро на дистанції 5000 метрів фінішував другим серед молоді (21:01.40).

Кравченко Тетяна виборола третє місце у секторі зі штовхання ядра 4кг, серед жінок з кращим результатом сезону (15.09), а серед молоді стала чемпіонкою, Хопяк Ганна посіла друге місце в цьому виді (14.15).

Осокіна Анастасія стала чемпіонкою з бігу на 110 метрів з бір'єрами серед молоді до 23х років (14.03), Юрчук Кристина фінішувала другою з результатом (14.12).

Анастасія прокоментувала свій виступ:

З урахуванням того що я не віступала майже рік, вважай з того літа. то в принципі виступила я непогано. Є звичайно ж недопрацювання, ну ще попереду дуже багато змагань і я думаю головні перемоги мене ще чекають. Виконала норматив на молодіжний чемпіонат Європи, чому я дуже щаслива, так що, для мене ці змагання пройшли більш менш ніж успішно. Насправді я дуже щаслива що мої травми мене не турбували, ось за це я дуже сильно хвилювалася. Я думала що я пробіжу в фіналі швидше ніж у забігу, але мабуть хвилювання далося взнаки. В будь-якому випадку все попереду, сезон відкритий, в цілому я задоволена. Підготвка проходила можна сказати через сльози і піт. Ми два місяці просиділи в Туреччині, і тільки під кінець збору у мене перестала боліти задня поверхність стегна, та можна було розпочати тренування. Далі планую покращити особистий рекорд та відібратись на чемпіонат Європи.

У секторі стрибків у висоту Вероніка Крамаренко посіла п’яте місце серед дорослих, і стала чемпіонкою серед молоді, встановивши новий особистий рекорд (1.80).

Після змагань Вероніка поділилась з нами враженнями:

В цілому задоволена своїм результатом, як для початку літнього сезону непогано. Враження від змагань тільки позитивні. Дякую східному ЦОП за підтримку, та можливість підготуватись. Готувались до літнього сезону спочатку в квітні, в Чорноморську, потім тренувальний збір у травні, у Львові, підготовка триває і поки все йде добре. Зараз в планах виступити на Командному чемпіонаті України серед юніорів, а далі готуватися до змагань, де буде проходити відбір на чемпіонат Світу та Європи серед юніорів.

Горєлова Марія посіла друге місце зі стрибків у довжину, серед молоді, з кращим результатом сезону (6.11).

Строгалєв Нікіта виборов друге місце серед чоловіків у стрибках з жердиною, з особистим рекордом (5.10), Кравченко Ілля посів третє місце з кращим результатом сезону (5.00). А серед молоді Нікіта став чемпіоном, Ілля здобув друге місце, а на третьому місці Дибка Андрій з кращим результатом сезону (4.80).

Своїм виступом більше задоволений, чим ні. Були невеликі проблеми на початкових висотах:

4.80 і 5.00 метрів брав з третіх спроб. Швидше за все через вітер, так як спочатку почав змагання на новій для себе жердині, вона більш жорстка, а зустрічний і бічний вітер не давали доробити на ньому стрибок сповна. Пізніше вдалося «распригаться» і вже рекордну для себе висоту взяти з першої спроби. Самі змагання, як і завжди, проведені на гідному рівні. Готувались до сезону дуже старанно. Цього року нам вдалося провести два збори в березні і квітні в Анталії. Були надані всі можливі умови і вдалося зробити всю заплановану роботу. Фізичні якості вдалося зрушити на більш високий рівень, але в технічному плані ще є над чим працювати. Сподіваюся, що в цьому сезоні вдасться реалізувати той стрибок, який дозволить мені показати більш високі результати. Будемо далі працювати, працювати і ще раз працювати. Робити все можливе для зростання результату. Звісно, в майбутньому є мета взяти участь в Олімпійських Іграх, дорослих Чемпіонатах Світу та Європи - прокоментував свій виступ Нікіта.

Дейкун Валерія виборола друге місце у секторі зі штовхання ядра 1кг, з кращим результатом сезону (47.27), Гаркуша Дар'я посіла третє місце (46.54). А вже серед молоді Валерія здобула перемогу, а Дар'я стала другою.

Овчаренко Олексій став чемпіоном з бігу на 110 метрів з бар'єрами серед молоді, з кращим результатом сезону (14.33), Андрухів Максим фінішував другим з особистим рекордом (14.76).

Копитько Антон посів друге місце у стрибках у довжину серед дорослих з новим особистим рекордом (7.66), та став першим серед молоді.

Провів збір у Луцьку перед змаганнями, звик до сектору, погода не підвела, тепер норматив на чепіонатов Європи в кишені, тому виступом в Луцьку задоволений. Тепер можна спокійно підводитися до основного чепіонату України, з прицілом на чепіонатов Європи. - говорить Антон

Ратнікова Вікторія стала чемпіонкою з бігу на 100 метрів, серед дорослих та молоді, оновивши особистий рекорд (11.54).

А на дистанції 200 метрів фінішувала другою, з особистим рекордом (24.00), а от серед молоді Вікторії не було рівних, на другій сходинці Кайсен Тетяна, з кращим результатом сезону (24.20).

Приходько Кирило фінішував другим з бігу на 100 метрів серед молоді, з особистим рекордом (10.58), перемогу здобув Соколов Олександр (10.43). Також на дистанції 200 метрів Кирило здобув друге місце з кращим результатом сезону (21.39).

Погорілко Олександр став чемпіоном з бігу на 400 метрів (46.87), Микита Барабанов став четвертим серед чоловіків з часом (47.46) та посів друге місце серед молоді, Демченко Ярослав фінішував третім серед молоді до 23х років з результатом (49.03).

Шепелєв Владислав виборов третє місце, у секторі для потрійного стрибка серед чоловіків, з кращим результатом сезону (15.55). Серед молоді Владиславу не було рівних.

Онісімова Катерина виборола друге місце з бігу на 1500 метрів, серед молоді, з кращим результатом сезону (4:35.12) та друге місце на дистанції 5000 метрів з особистим рекордом (17:38.40).

Ященко Марія здобула друге місце у секторі стрибків з жердиною, серед молоді, з кращим результатом сезону (3.60).

Рачинська Уляна фінішувала третьою з бігу на 3000 метрів серед молоді до 23-х років з особистим рекордом (10:00.24).

Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів та бажаємо їм подальших успіхів.

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.