Зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби: новий рекорд України!

20 березня, в Луцьку пройшов зимовий чемпіонат України зі спортивної ходьби серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків.

Гончаренко Ігор здобув перемогу на дистанції 35 кілометрів серед молоді до 23-х років з результатом (2:51,58).

Після змагань, Ігор поділився з нами враженнями:

Для такої погоди яка була на змаганнях, результат робичий, але можна було краще. Проведення змагань було на високому рівні, все сподобалося.Підготовка проходила спочатку у Сумах, в легкоатлетичному манежі, а потім полетів у Анталію та основну підготовку проходив там. Далі в планах, виступ в Сумах на чемпіонаті України влітку, буду намагатися виконати норматив на чемпіонат Європи.

Корецький Тарас став чемпіоном на дистанції 10 кілометрів серед юніорів (43.28), Рущак Микола фінішував другим (43.41).

Своїм виступом на змаганнях я дуже задоволений, ми тренувались якраз під цей старт хочу подякувати Східному ЦОП, за те що зробили збір в Туреччині, ми якісно та продуктивно підготувались. І результатом я теж дуже задоволений, дякуючи свому тренеру Борисюк Олені Степанівній. Враження від змаганнь позитивні хоча було дуже холодно, але я виконав своє завдання.

В майбутньому планую добре виступити на Командному чемпіонаті Європи і відібратися на чемпіонат Світу в Кенії. Говорить Тарас.

Шоломіцька Валерія стала кращою на дистанції 10 кілометрів серед юніорок, та встановила новий рекорд України U18 (46.09). Вітаємо Валерію та її тренерів Олену та Валентину Борисюк з цим досягненням.

Медведюк Дмитро здобув перше місце на дистанції 20 кілометрів серед молоді U23 з результатом (1:30.01).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланям.