Другий день юніорського чемпіонату України.

28-го січня у Сумах завершився чемпіонат України з легкої атлетики у приміщенні серед юніорів. Це були перші всеукраїнські легкоатлетичні старти зимового сезону у місті. Заключний змагальний день відкривали дівчата з бігу на 200 метрів. Подолавши кваліфікаційний забіг Пристинська Еліна стала чемпіонкою з особистим рекордом (24.73), Гончаренко Діана фінішувала другою (24.84).

Зміївський Богдан виборов срібну медаль у секторі зі стрибкв у висоту (2.10).

Айко Олександр став чемпіоном у потрійному стрибку (15.15), Нарольский Микита на другому місці (14.80).

Кунін Ілля здобув золоту медаль з бігу на 800 метрів з особистим рекордом (1.56:38).

Крамаренко Вероніка посіла друге місце зі стрибків у висоту з особистим рекордом (1.82).

Петрик Юлія перемогла з бігу на 3000 метрів з результатом (10.05:16), Онісімова Катерина на третій сходинці з кращим результатом сезону (10.34:68).

Після забігу Юлія поділилась з нами вражиннями від змагань:

"Дистанція видалась дуже важкою, тому що це мої перші змагання після карантину, результатом задоволена але тренер хотів аби я вибігла з 10 хвилин. Але в цьому я винна, дуже часто я оберталась та витрачала дорогоцінні секунди. Підготовка до змагань проходила в Сумах, в легкоатлетичному манежі працювали наполегливо, виконували все на тренуваннях. Дякую за підготовку своїм тренерами

Олені Степанівні та Валентині Іванівні Борисюк. В подальшому хочу відібратися на чемпіонат Європи серед юніорів."

Сосновенко Олександр став чемпіоном з бігу на 200 метрів з особистим рекордом (22.23).

Вітаємо чемпіонів та призерів змагань та їх тренерів, і бажаємо подальших успіхів!

З повними результатоми змагань можна ознайомитись за посиланням.