Другий день юнацького чемпіонату України

У Палаці студентського спорту Сумського державного університету завершився другий день чемпіонату України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н.

У вечірній сесії другого дня Бобровник Ілля тріумфував у змаганнях зі стрибків з жердиною з результатом (4.80).

Після фіналу Ілля поділився з нами враженнями від змагань:

"Дуже приємні залишилися враження від змагань, чудовий манеж. Результатом не дуже задоволений, адже в мене особистий рекорд 4.82. На першій спробі 4.91, я навіть із запасом вилетів високо, але сильно прогнувся, зачепив грудьми поперечину, вона злетіла. А в цілому все добре. Попереду дорослий чемпіонат України, знайду жорсткіше жердину, і далі буде стан краще, буду стрибати, буду стрибати високо. Зимовим сезоном задоволений, в мене майже кожні змагання - це особистий рекорд. Дуже гарно, що нам зробили збір у Сумах, ми на цьому ж секторі готувались до кожного старту. Всі умови, можна сказати, дотримані, одне лише, не вистачало жердин, не завжди була добірка жердин під розбіг. Були б в мене трохи жорсткіші жердини, то можливо, я би вже на минулих змаганнях стрибнув на 5.00 метрів, але нажаль.

Я не дуже люблю говорити про майбутні результати, та змагання, але, вважаю я можу стрибати високо, і при чому найближчим часом.

Напевно, свою роль зіграв стан, зарано став відпочивати та пройшов цей пік. Але, якраз, ці змагання були підготовчими, і мені здається усе спрацює під дорослий чемпіонат, мені вдасться взяти жорстіше жердину, і там вже будуть інші висоти.

Далі продувжую тренуватися, та готуватися до майбутніх стартів.

В найближчих або інших змаганнях будуть стрибки за 5 метрів."

Петрик Юлія стала чемпіонкою з бігу на 3000 метрів з результатом (10:10.61).

Козачок Дар'я перемогла у секторі зі штовхання ядра, з кращим результатом сезону (15.25).

Зміївський Богдан став кращим зі стрибків у висоту з результатом (2.06), Савіцький Володимир на другому місці з особистим рекордом (2.00), Литовченко Іван на третій сходинці (1.95).

Після фіналу Богдан прокоментував свій виступ:

"Хотілося б стрибнути на 2.12, це норматив на чемпіонат Європи. Стрибнув на 2.06, нормально, трохи завадила біль в нозі. В принципі результатом задоволений. Далі хочеться виконати норматив Майстра спорту України. Підготовка до сезону проходила в Сумах, два останні місяці тренування проходили тут.

А мета на майбутнє - побити світовий рекорд."

Кобелєва Єлизавета фінішувала третьою з бігу на 800, з кращим результатом сезону (2:14.82).

Нарольський Микита здобув бронзову медаль зі стрибків у довжину, з особистим рекордом (6.72).

З повними результатами другого дня можна ознайомитись за посиланням.