Голосування за найкращих легкоатлетів 2021 року. Підтримай своїх!


Одразу декілька вихованців ДУ Східний ЦОП з основного та змінного складів беруть участь у голосуванні за найкращих легкоатлетів, тренерів і команду за підсумками 2021 року, що проходить на сайті Федерації легкої атлетики України. Переможців традиційно визначатимуть у восьми категоріях, а їхні імена стануть відомі 28 грудня. З числа наших спортсменів у номінації «Найкращий легкоатлет року» бере участь Олександр Погорілко (400 метрів).


У номінації «Зірка, яка сходить» серед жінок (атлетки віком до 20 років) серед претендентів на перемогу - вихованки Східного ЦОПу Марія Горєлова (стрибки в довжину) та Валерія Шоломіцька (спортивна ходьба).

Серед номінантів у категорії "Найкраща команда року" є вихованець Центру Кирило Приходько, який входить до складу команди "Чоловіча естафетна команда 4х100 метрів" та Микита Барабанов з команди "Змішана естафетна команда 4х400 метрів"


Голосування триває до 23:00 27 грудня. Проголосувати за своїх фаворитів можна, перейшовши за посиланням: https://survey.uaf.org.ua/index.php/211747/ Голосуємо за наших, та бажаємо їм нових визначних перемог у майбутньому!

Избранные посты
Недавние посты
Архив
Поиск по тегам
Ми у соц.мережах
  • Facebook Basic Square