В Івано-Франківську пройшов чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 та 20 кілометрів.

17-го жовтня в Івано-Франківську відбувся один із заключних стартів сезону. Чемпіонат України зі спортивної ходьби на 50 та 20 км серед дорослих та молоді, Командний чемпіонат України зі спортивної ходьби серед ДЮСШ і СДЮШОР, XXIV міжнародні змагання зі спортивної ходьби Кубок «Вечірній Івано-Франківськ». У змаганнях взяли участь 195 атлетів з 15-ти областей України, спортсмени з Туреччини та Латвії.

Валерія Шоломіцька здобула перемогу серед дівчат U18 на дистанції 5000 метрів, з найкращим результатом сезону (23.35).

Тренер Олена Борисюк підбила підсумки літнього сезону:

"Задоволена змаганнями в Івано-Франківську і виступами своїх спортсменів. Дякую місцевим організаторам змагань, все на високому рівні, франківчани дуже гостинні і щирі люди. До цих змагань скажу чесно я особливо не готувала своїх спорсменів, окрім Діми Медведюка. В цьому році був дуже довгий сезон, бо всі чемпіонати у зв’язку з карантином відбулись в серпні, а юнацькі ще у вересні. Тому після закінчення останніх змагань в Луцьку, ми поїхали на НТЗ в Лазурне на відновлюючий збір, а вже за десять днів до старту ми були на НТЗ у Ворохті і мали таку коротку підготовку. Валерія Шоломіцька виграла 5 км з відривом в 2 хвилини, Тарас Корецький став чемпіоном серед юніорів на 10км, Медведюк Дмитро був третім на 20км серед молоді і покращив свій особистий на 1 хвилину, вважаю, що виступили дуже добре. Основні старти в цьому році вже відбулись, тому треба чітко ставити ціли і готуватись до наступного року бо він буде дуже насиченим: чемпіонат Європи серед молоді, чемпіонат Світу серед юніорів та Чемпіонат Європи серед юнаків. Надіюсь все відбудеться!!! Дякую Східному ЦОП за велику підтримку і всі умови для підготовки спортсменів!"

Тарас Корецький став чемпіоном серед юніорів U20 на дистанції 10000 метрів з результатом (43.59).

Аліна Ткач фінішувала другою серед дівчат U20 на десятикілометрівці з особистим рекордом (51.47).

Єдуард Забуженко виборов срібло серед чоловіків на дистанції 20км. та став чемпіоном серед молоді U23, з кращим результатом сезону (1:22.05), Дмитро Медведюк здобув третє місце (1:33.47).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.