В Таллінні розпочався чемпіонат Європи U23

8 липня, розпочався чемпіонат Європи з легкої атлетики серед молоді. Змагання триватимуть упродовж чотирьох днів, Україну на молодіжній першості континенту представляють 58 спортсменів.

Серед них - 17 спортсменів зі Східного ЦОП.

Погорілко Олександр виграв забіг на 400 метрів з результатом (46.45) та пройшов до наступної стадії.

Демченко Ярослав не зміг подолати кваліфікацію з бігу на дистанції 400 метрів (47.95).

Барабанов Микита фінішував шостим у забігу на 400 метрів (47.58), та нажаль завершує змагання.

Кравченко Ілля у секторі для стрибків з жердиною підкорив висоту (5.20) та потрапив у наступний раунд змагань.

Ратнікова Вікторія пробившись у півфінал з бігу на дистанції 100 метрів, фінішувала сьомою (11.80).

Копитько Антон виходить до наступної стадії зі стрибків у довжину з результатом (7.71).

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.