У Румунії пройшов чемпіонат ABAF.

19-20 вересня, в Клуж-Напока (Румунія), відбувся Чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій з легкої атлетики серед дорослих.

Погорілко Олександр виборов третє місце з бігу на 400 метрів з результатом (46.87).

Та фінішував третім у скаладі чоловічої естафети 4х400 метрів з Олегом Миронцем, Денисом Нечипоренком і Данилом Даниленком (3.08,53).

Після змагань Олександр дав невеликий коментар:

"В принципі результатом змагань задоволений, враження залишилися самі позитивні, хотілося поліпшити особистий рекорд, але трішки не вийшло. Сезон довгий, складно тримати форму. Зараз потрібно відпочити декілька тижнів і потихеньку готуватися до зимового сезону."

Соколов Олександр здобув три срібні медалі. Він фінішував другим з бігу на 100 метрів (10.35), та став срібним призером на 200 метрів (21.10), і у складі чоловічої естафетної команди 4х100 метрів (39.87). Крім Соколова бігли також Еміль Ібрагімов, Станіслав Коваленко та Олександр Погорілко.

Тренер Гриник Іван підбив підсумки літнього сезону:

"За підсумками змагань, побачив що Олександр заходиться в гарній формі, виступом задоволений і головне завершив без травм. Під час пандемії тренувальний процес фактично завис, тренувалися не знаючи будуть змагання. Передбачав, що після карантину буде спад, але в деяких видах були продемонстровані досить високі результати. А це говорить про хорошу готовність низки спортсменів. Наразі планується відпочинок, після якого підготовка до зимового сезону"

Одразу дві медалі зі трибків у висоту у наших спортсменів, Кравченко Ілля став чемпіоном (5.20), та Бортніков Артур виборов третє місце (5.00).

Шепелєв Владислав став четвертим у потрійному стрибку з результатом (15.74).

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо переможців, призерів та всіх учасників змагань.

12 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ