Вітаємо з Міжнародним Олімпійським днем!


Щорічно 23 червня у всьому світі відзначається Міжнародний Олімпійський день (International Olympic Day) у пам'ять про відродження олімпійського руху в його сучасному вигляді.

Ідея про встановлення спеціального святкового дня, присвяченого олімпійському руху в усьому світі, який дозволив би розповісти людям про основні олімпійські принципи, вперше прозвучала на 41-й сесії Міжнародного олімпійського комітету (МОК) в Стокгольмі в 1947 році, а ще через рік на 42-й сесії МОК в Санкт-Моріці цей проект був схвалений офіційно.

Колектив Східного ЦОП– вітає з Міжнародним Олімпійським днем! Бажаємо всім спортсменам, тренерам, ветеранам спорту, вболівальникам і шанувальникам фізичного здоров’я та краси, олімпійського довголіття, спортивних і життєвих перемог, плідної праці та успіхів у всіх звершеннях.

Спорт це найголовніше, що пов'язує всі народи на планеті. Навіть в античні часи припинялися війни під час проведення Олімпійських ігор. Завдяки спорту та дружбі можна сприяти створенню кращого і спокійнішого світу.

12 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ