Чемпіонат України серед юніорів.

3-го лютого в палаці студентського спорту СумДУ, розпочався чемпіонату України з легкої атлетики серед юніорів. Відкривали перший змагальний день дівчата зі стрибків у довжину, де Бабіцька Маргарита кваліфікувалась до фіналу з результатом (5.53).

У фіналі Маргарита стала другою з результатом (5.91).

З бігу на 60 метрів серед юніорок видалась запекла боротьба, чемпіонкою стала Коловалова Євгенія (7.63), Подгородецька Єва срібна призерка (7.64) Панаріна Ірина виборола бронзу (7.67).

Після забігу, Євгенія поділилася з нами враженнями від змагань:

"В забеге бежалось достаточно легко , но со взгляда тренера , это было очень медленно. Но я была уверена что готова на много большее, поэтому из-за времени в забеге , я не сильно расстроилась. Впереди предстоял финал , на который я была настроена благодаря моему тренеру Кривошанову Алексею Юрьевичу! После того как прошёл финал , все ждали моей победы , но не все так было легко , и в скором времени меня огласили Чемпионкой, эти эмоции которые были у меня не передаваемые. Я была очень счастлива и моя подготовка не прошла даром! В итоге я стала Чемпионкой Украины, то в дальнейших планах , съездить на все предстоящие матчевые встречи и побороться за призовые места! К летнему сезону, если отберусь, подготовка будет идти в Турции (март, апрель) спасибо Восточому ЦОП что может представить такую хорошую подготовку, для дальнейших соревнований . А если говорится о матчевых встречах, то она пройдёт в Бахмуте, хочу сказать отдельное спасибо ДВУОР ИМ.С.Бубки и его директору Анушкевичу Игорю Казимировичу который поможет в подготовке к стартам."

У п'ятиборстві, Слобода Марія розпочала другою з бігу на 60 метрів з/б (9.56), в стрибках у висоту також друга (1.71), а ось у штовханні ядра Марії не було рівних (11.02), в стрибках у довжину (5.58) та з бігу на 800 метрів фінішувала другою (2:32:48), з результатом (3644 очок) завершила на другому місці.

Шоломіцька Валерія стала чемпіонкою зі спотривної ходьби на 3000 метрів (13:53:56).

Після забігу, Валерія дала невеликий коментар:

"До сьогоднішнього старту ми не підводились з тренероми, у нас треває до 12.02 навчально-тренувальний збір в м.Суми, який проводить Східний ЦОП. У Любішові де я живу і тренуюсь немає спортивного манежу і навіть спортивного залу в ДЮСШ, тому допомога Східного центру олімпійської підготовки для нас просто величезна і ми за це дуже вдячні, хочеться подякувати директору центру Віталію Коржу він завжди цікавиться як треває підготовка, був сьогодні на моєму старті вболівав, видно що хвилюється і щиро підтримує. Готуємось до чемпіонату України зі спортивної ходьби він відбудеться в місті Івано-Франківськ 15.03.20р. Найголовніші змагання будуть літом відбір на Чемпіонат Європи з легкої атлетики серед юнаків, тому зараз ми займаємось більш над технікою і закладаємо базу до літнього сезону, але не зважаючи на це я пройшла по особистому рекорду в манежі і перемогла з великим відривом. Дякую моїм тренерам Олені Степанівні і Валентині Іванівні Борисюк вони в мене найкращі."

Токарчук Катерина на цій дистанції фінішувала третьою (14:33:41).

Корецький Тарас став кращим зі спортивної ходьби на дистанції 5000 метрів (20:48:52).

Онісімова Катерина стала чемпіонкою з бігу на 2000 метрів з/п (6:52:21).

Ященко Марія виборола друге місце зі стрибків з жердиною, підкориши висоту (3.80).

Петрик Юлія стала третьою з бігу на 1500 метрів (4:43:43).

Дибка Андрій здобув золоту медаль зі стрибків з жердиною (5.00).

Панаріна Ірина стала чемпіонкою з бігу на 60 метрів з/б з результатом (8.91).

Третьяк Богдан виборов бронзу з бігу на 60 метрів з/б (8.42).

Серед юніорів на дистанції 60 метрів кращим став Васильєв Андрій (6.78), Приходько Кирило фінішував другим (6.90).

Орлова Анна здобула друге місце з бігу на 400 метрів (56.30).

Голуб Ярослав став чемпіоном на 400 метрів серед юніорів (49.13).

З повними результатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.26 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ