Всеукраїнські змагання з метань на призи О. Крикуна

17-18 травня в Умані пройшли Всеукраїнські змагання з метань на призи Олександра Крикуна. Одразу три спортмени із Західного ЦОП виконали або підтвердили нормативи на чемпіонати світу та Європи у своїх вікових групах.

18-річний Олексій Кирилін з Черкащини виграв змагання з метання диску серед юніорів з результатом 60.33, що набагато перевищує норматив на чемпіонат Європи.

Також Олексій виконав норматив зі штовхання ядра серед юніорів, його результат склав 18.48, а це на десять сантиметрів менше, ніж у Олександра Романовського. Якщо дозволить розклад чемпіонату Європи, то Олексія буде заявлено на головний старт сезону і в ядрі, і в диску – бо з обох дисциплін він виконав норматив.

В метанні молота ще одна юніорка з Черкаської області, Валерія Іваненко, показала дуже гарний результат, по «міжнароднику», – 67.04.

Другою після Валерії стала Олена Хамаза з результатом 53.12.

Іванофранківець Михайло Гаврилюк виграв змагання серед молоді (72.58). Це був його перший старт в цьому сезоні. Наразі у Михайла з тренером заплановано збір в Кам'янець-Подільскому, де нещодавно з'явився сертифікований сектор. План їхньої підготовки сплановано спеціально під чемпіонат Європи.

Велика вдячність була висловлена олімпійському призеру Олександру Крикуну. Це були змагання на його призи, і він забезпечив учасників подарунками, нагородами, а в метанні молота за виконання нормативів ще й були передбачені матеріальні винагороди.

NORDIC. Низка атлетів вже отримала інвентар від компанії NORDIC. Зазначимо, що Олексію Кириліну під час церемонії нагородження було вручено професійний 2-кілограмовий диск.

Повні результати змагань – за ЦИМ посиланням.

3 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ