Кубок Європи зі спортивної ходьби: результати та враження переможців

19 травня, в Алітусі (Литва), пройшов Кубок Європи зі спортивної ходьби.

Чоловіча команда на дистанції 20 км посіла 3-тє місце, бронза. Серед учасників змагань були й наші спортсмени Східного ЦОП. Едуард Забуженко зайняв 11 місце, з результатом 1:22:40. Олег Свистун прийшов 36, його час склав 1:30:12. А також інші учасники Іван Лосєв та Віктор Шумік.

Чоловіча команда на дистанції 10 км отримала 5-те місце. Тарас Корецький став 14, його результат склав 44:57.

Жіноча команда на дистанції 10 км у командному заліку стала сьомою. Найшвидше дистанцію подолала Дарина Касян (50:45 хв) і стала 16-ю, проте своїм результатом залишилася незадоволена.

«Засмучена тим, що не виконала настанови тренера. Через це показала гірший час, ніж на чемпіонаті Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій у Греції,- зізнається Дарина Касян. – Моїм завданням було не починати надто швидко і не збавляти по ходу дистанції. Я почала так само, як і в Греції, але втримати темп уже не змогла. Тяжко було йти самій. Коли обганяли дівчата з нашої команд на 50 кілометрів, починала включатися, але не могла витримати цей темп. Наш старший тренер Денис Тобіас по ходу дистанції нагадував про те, що я маю котити, а не викроковувати, але сил не було ні на те, ні на інше. Мозок ніби відключався.

Я неодноразово збиралася у найвідповідальніший момент і показувала високий результат. У цьому, безперечно, велика заслуга моїх тренерів Ірини й Олександра Борисюків, які вчать мене збиратися перед стартом і налаштовуватися. І коли їх немає поряд, мені важче йти. Сьогодні показати швидкий час, на жаль, не вдалося».

Аліна Ткач, яка в Алітусі фінішувала 26-ю (53:10 хв) ділиться своїми враженнями:

"Я пам’ятаю свій перший командний чемпіонат світу зі спортивної ходьби минулого року. То був мій дебют, було страшно. Я не помічала ні людей, нічого – лиш дивилася вперед і йшла. В Литві мені сподобалося значно більше. Я вже багатьох знаю і підтримка по трасі відчувалася сильніше.

Ми йшли разом з атлетами, які долають 50 кілометрів. Це водночас і сподобалося, і змусило похвилюватися. Оскільки людей багато, боялася десь вилетіти, вивернути коліно; доводилося всіх обминати. Але було цікаво. А от часом я залишилася не дуже задоволена… Тепер потрібно ретельніше готуватися до чемпіонату України, щоб там поліпшити результат і відібратися на юніорський чемпіонат Європи».

Нагадаємо, що першу трійку з цієї дисципліни склали команди Туреччини, Франції та Іспанії.

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Інтрев'ю зі спортсменками та фото були взяті з сайту ФЛАУ.

19 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ