"Враження від змагань двоякі" - Юлія Балим (Відео+фото)

Юлія Балим - чемпіонка зі спортивної ходьби на 20 км, прокоментувала свій виступ на змаганнях, який пройшов на вихідних в Івано-Франківську.

"Враження від змагань двоякі. З одного боку результат свій покращила і я задоволена ним, не дивлячись на те, що готувалася лише 2,5 місяці. А з іншого - трішечки не вистачило (13 сек), щоб відібратися на чемпіонат асоціації балканських атлетичних федерацій зі спортивної ходьби. Мабуть завадило те, що майже всю дистанцію долала сама,а одному йти завжди важче ніж в компанії. Приємно те, що цей результат є нормативом на молодіжний чемпіонат Европи з легкої атлетики, який проходитиме в липні в Швеції. Тож в планах на майбутнє якісно підготуватися до цих змагань і показати свій кращий результат саме там".

Також поділився своїми враженнями чемпіон зі спортивної ходьби на 20 км серед чоловіків Едуард Забуженко:

«Змагання пройшли на високому рівні, я думаю, що цьому також посприяла гарна погода. Хотів би подякувати Федерації з легкої атлетика, Східному ЦОПу за підтримку та за підготовку, своїми результатами я задоволений. Буду готуватись до Кубку Європи який відбудеться 19 травня в Алітусі».

37 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ