На чемпіонаті Європи у приміщенні українські легкоатлети здобули 5 медалей

1-3 березня Глазго (Шотландія) приймав європейську першість з легкої атлетики у приміщенні, з якої наші спортсмени повертаються з 5 нагородами. В активі українців 2 «срібла» та 3 «бронзи».

До півфіналу з бігу на 60 метрів серед чоловіків пробився Олександр Соколов (6,75 с), проте на старт так і не вийшов. Через спазм задньої поверхні стегна у спортсмена тренери вирішили зняти його зі змагань.

На сайті «Жорстка атлетика» Олександр розповів, що саме трапилось:

«Звичайно, хотілося б показати ті секунди, що були на чемпіонаті країни, але тут все зовсім по-іншому: рівень хлопців вищий, психологічно все зроблено було на відмінно, а ось за станом ніг не дуже, занадто багато дрібних травм, які в підсумку дали про себе знати в кінці сезону. Для себе я одразу розумів вже після перетину фінішної лінії, що на цьому закінчено моє суперництво в чемпіонаті. Поки що точний діагноз ще не встановлено, травма дуже неприємна, і вимагає не мало часу для відновлення. У сезоні була не та кількість стартів, як хотілося б, тому було дуже мало можливостей виправити всі помилки, попрацювати і зробити все як потрібно вже на головному старті. Але будемо працювати далі, попереду ще багато можливостей проявитися!».

Ще один представник Східного ЦОП – Ольга Корсун, стала шістнадцятою з потрійного стрибка.

Результати чемпіонату Європи у приміщенні ви знайдете на офіційному сайті ЕА.

https://www.instagram.com/p/BugUwY0IBry/?utm_source=ig_web_copy_link

2 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ