Завершився Чемпіонат України-2019 у приміщенні серед дорослих та молоді

Чемпіоном України з потрійного стрибка став Безніс Павло, він поставив особистий рекорд – 16 м 33 см та підтвердив свій розряд – майстер спорту, тренер – Курочка А.М.

«Відчуття класні, отримав задоволення. Підтримка від тренера, близьких завжди допомагає. Буду готуватися до літніх змагань», - говорить Павло.

Коноваленко Артем став третім, його результат – 15 м 80 см, тренер – Серорез Т.Б., Хейфец В.В.

Одразу три переможниці від Східного ЦОП стали дівчата з бігу на 200 м. Радюк Олена стала чемпіонкою України, тренер – Кривошанов О.Ю., Серорез Т.Б.

«Я впевнено перемогала, звісно хотілося б отримати результат покраще, але я все одно задоволена, покращила свої результати. Я ще перший рік в молодіжній команді, хочу попасти на молодіжний Чемпіонат Європи, а також є мета потрапити до дорослої команди. Ну і моя мета – це 400 метрів, буду йти до неї», - ділиться Олена.

Луніка Вікторія стала срібною призеркою чемпіонату, а Мучарова Євгенія – бронзовою.

З бігу на 200 м серед чоловіків, срібним призером став Приходько Кирило, тренер – Кривошанов О.Ю., Серорез Т.Б.

В естафетному бігу 4х400 м серед жінок, 1-ше місце посіла Донецька область, у складі якої була Олена Радюк. Серед чоловіків з естафетного бігу, переможцями стала Сумська область, у складі якої були – Погорілко Олександр та Тютюнников Михайло.

Вітаємо переможців та їх тренерів із закінченням Чемпіонату України! Успіхів та подальших звершень у наступних змаганнях.

З повними результатами змагань ви можете ознайомитись за посиланням.

14 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ