"Яскравий, гарний манеж, заряджає енергією!" - Олександр Соколов

7-9 лютого у Сумах в легкоатлетичному манежі СумДУ відбудеться Чемпіонат України-2019 з легкої атлетики у приміщенні, серед дорослих та молоді.

На відкритті Чемпіонату були почесні гості та організатори заходу, серед яких: мер м. Суми – Олександр Лисенко, президент ФЛАУ – Ігор Гоцул, ректор Сумського державного університету – Анатолій Васильєв, президент федерації легкої атлетики Сумської області – Юрій Бова.

Чемпіоном України став і наш спортсмен, представник Східного ЦОП – Олександр Соколов. Він зайняв 1-ше місце з бігу на 60 м серед чоловіків з особистим рекордом – 6.68.

«Атмосфера була чудова. Доріжка, як на мене трохи м’яка, якби була трішки твердіша, то я думаю був би ще краще результат. Але є куди рости, попереду Європа, є час плідно підготуватись і буде все добре. Яскравий, гарний манеж, заряджає енергією, усе класно. Підтримка є, від тренера, від близьких, мені дуже приємно. Наступні мої плани – це Чемпіонат Європи, подивимось з тренером як краще буде підготуватись, головне щоб не було травм», - ділиться враженнями Олександр.

Також на Чемпіонаті була Юлія Левченко – «королева» легкої атлетики, так її ще називають. Вона вкотре стала першою зі стрибків у висоту.

Вітаємо усіх спортсменів та переможців із початком Чемпіонату України. Бажаємо чесних перемог у подальшому та гарного настрою!

З повними результатами змагань можна ознайомитись тут.

8 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ