У Сумах розпочався Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (Фото)

Протягом трьох днів 28-30 січня у легкоатлетичному манежі Сумського державного університету, буде проходити Чемпіонат України з легкої атлетики серед юнаків (2002 р. н. та молодші).

Першого дня, 28 січня, отримали перемогу двоє вихованців Східного ЦОП. Шоломіцька Валерія (тренер Борисюк О. С.) зі спортивної ходьби на 3000 м перемогла з результатом 14 хв 11с.

«У Сумах пройшли класні збори, дякую Східному ЦОПу, що надає змогу тренуватися та відібратися на матч. Я дуже довго тренувалася, тренери мені допомагали, підтримували. Допомагали мені учасники, підтримували вболівальники, дякую їм. Це надавало мені наснаги, подолати швидше дистанцію. Наступні мої плани – це гарно виступити на матчевій зустрічі в березні, на яку я сьогодні відібралась», - говорить Валерія.

Також у цій дисципліні за третє місце поборолася Токарчук Катерина.

Серед юнаків у спортивній ходьбі на 5000 м, перемогу здобув Корецький Тарас (тренер Борисюк О.С.), він вийшов з результатом 22 хв 35 с.

«Я готувався досить довго і в думках не вкладається, що я відібрався на матчеву зустріч, яка буде проходити в Стамбулі. Ще буде в Івано-Франківську відбір, хочу там підтвердити свої результати», - ділиться Тарас.

З бігу на 60 м серед дівчат, друге місце з результатом 7.77, зайняла Коновалова Євгенія (тренер – Кривошанов А.Ю., Серорез Т.Б.)

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Вітаємо переможців першого дня, та бажаємо нових звершень у подальшому!

58 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ