В манежі почались тренувальні збори

Протягом 20 днів в легкоатлетичному манежі будуть проходити тренувальні збори з легкої атлетики. Тут зібралися представники Східного та Західного ЦОП, а також національна збірна команда України. Загалом на збори приїхало 120 тренерів та спортсменів. Усі вони активно готуються до зимового сезону.

«Манеж, нарешті, завершив реконструкції. Вчора почались перші збори,тож, оновлені доріжки проходять випробування. Перші змагання будуть проходить 18-19 січня – це буде відкритий Чемпіонат сумської області серед юнаків, дорослих та ветеранів. Манеж наш потребував реконструкції, бо пройшло 15 років і сертифікат доріжок вичерпався. Усі рекорди, які були б встановленні без оновленої доріжки, були б не легітимні. Навіть нормативи на Чемпіонаті світу потребують сертифікати, бо пройшло 15 років. Сама доріжка за цей час стала на стільки твердою, що можна було порівнювати її з асфальтом, і для спортсменів це травматична», - говорить Віталій Корж – директор Східного державного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики.

Для спортсменів це дуже гарна новина, бо комфорт та безпека – це одні з основних критеріїв на тренуваннях, для отримання гарних результатів під час змагань.

Юлія Петрик – вихованка Східного ЦОП: «Того року я виступала в манежі, виграла змагання зі спортивної ходьби на 3 км і поїхала до Туреччини на матчеву зустріч. Якщо порівнювати манеж з минулим роком, то зараз, після реконструкції, різницю дуже відчуваєш. Доріжки – зараз вони м’які і набагато легше бігти, а того року були дуже тверді. Дуже важливо аби у спортсменів були комфортні умови для підготовки до змагань. Зараз у мене в планах підтвердити свій минулорічний результат на Чемпіонаті України, також зайняти 1 місце зі спортивної ходьби на 3 км, і поїхати у Стамбул. Для цього потрібно багато тренуватись, що я зі своїм тренером Оленою Борисюк і роблю».

«Навчально-тренувальний збір почали добре, покриттям задоволені. Зараз ми готуємось до Чемпіонату Європи, будемо тут тренуватися і сподіваюсь виконати норматив», - ділиться Олександр Соколов – спортсмен Східного ЦОП

Тренери також сподіваються на перемогу своїх вихованців, і для них не менш значимим є покриття на якому проходять тренування.

Олена Борисюк – тренер Східного ЦОП: «Наші вихованці вже випробували манеж після реконструкції, усі задоволені. Доріжки м’які, а для підготовки спортсменів дуже важливо, аби умови були належні і не було травм. На Волині у нас немає манежу, тільки стадіон, його постійно потрібно чистити від снігу, а в Сумах – знаходиться найкращий манеж в Україні, і звісно, дякуючи Віталію Коржу, що ми зараз маємо змогу бути на зборах, тренуватися з комфортом у приміщенні».

Сподіваємось, що збори у сумському легкоатлетичному манежі пройдуть прогресивно, спортсмени підготуються до змагань, гідно представлять себе і чесно поборються за першість!

Посилання на відеосжет (Телекомпанія СТС)

60 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ