Колектив ДУ «Східний та Західний ЦОП» вітає спортсменів та тренерів з Новим Роком та Різдвом Христов

Вітаємо Вас з Новим Роком! Це був перший рік існування Східного державного центру олімпійської підготовки. Були складні моменти, але завдяки нашому колективу, ми все ж таки завершуємо 2018 рік з успішними результатами.

Хочемо подякувати нашим тренерам, за те, що готуєте майбутніх зірок легкої атлетики. Не можемо не відмітити Михайла Кохана – він став найкращим молодим легкоатлетом України-2018 до 20 років. Михайло – переміг на юнацьких Олімпійських іграх з метання 5-кілограмового молота з рекордом змагань 171,11 м. Виграв чемпіонат Європи U18 з легкої атлетики з новим найкращим світовим досягненням серед юнаків. Виграв срібну медаль чемпіонату світу U20 з метання 6-кілограмового молота.

У 2018 році були проведені збори для більш якісної підготовки спортсменів до змагань. Неодноразово збори проходили в Туреччині, Анталія.

Ми бажаємо Вам, шановні тренери та спортсмени, у 2019 році впевнено йти до своєї мрії, ніколи не здаватись, та отримувати перемогу!

Також дякуємо усьому нашому колективу, за спільну працю та мету. Бажаємо Вам, шановні колеги, у 2019 році набратися сил, та продовжити дарувати радість один одному.

Хочемо побажати усім Вам благополуччя, миру, сімейного щастя, відмінного здоров’я і віри у власні сили. Нехай ваша робота завжди приносить Вам задоволення. Гарного вам настрою і щасливих новорічних свят. З Новим Роком та Різдвом!

17 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ