Тренери та спортсмени Східного ЦОП повернулись зі зборів

8-22 грудня тренери та спортсмени Східного ЦОП були на зборах в Анталії. 12 спортсменів у супроводі тренерів: Торяник О.В., Борисюк О. С., Мірошниченко О. М., протягом двох тижнів активно готувались до зимових змагань.

Розкажіть про збори в Анталії?

- Хороший клімат, у нас були гарні умови для проживання. Дуже добре, що Віталій Андрійович знайшов одну із найкращих баз, де проживала збірна Туреччини та Узбекистану. Це дуже гарний досвід, ми побачили як готують інших спортсменів. Дмитро Медведюк декілька разів навіть ходив до збірної Туреччини на тренування.

Які плани на майбутнє?

- Зараз ми активно готуємось до Чемпіонату України. Юлія Петрик готується до юнацького Чемпіонату України з бігу на 3000 м. Також Юля буде проходити відбір на Європейський фестиваль. Дмитро Медведюк готується до Чемпіонату Європи зі спортивної ходьби. Але перед цим він має пройти відбір на Зимовому чемпіонаті України зі спортивної ходьби в Івано-Франківську 23-24 березня 2019 р. Головне не захворіти, набратися сил, і тому, такі збори дуже важливі для спортсменів.

«Наші спортсмени займались шість разів на тиждень. Двічі на день проводились тренування, займались в тренажерному залі, на стадіоні, бігали в парку. Я думаю це дасть нашим дівчатам та хлопцям гарний результат у подальших змаганнях. Також, сподіваємось, що на Чемпіонаті України, який буде проходити в лютому, ми покажемо усі наші сильні сторони», – говорить адміністратор команди Сергій Муха.

Нагадаємо, що наступні збори будуть проходити в січні у Сумах в оновленому легкоатлетичному манежі. Цей спорткомплекс Сумського державного університету є основною тренувальною базою для атлетів і тренерів Східного Державного центру олімпійської підготовки.

22 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ