Іванна Кух посіла 75-е місце на чемпіонаті Європи з кросу (ФЛАУ)

Українка Іванна Кух посіла 75-е місце на чемпіонаті Європи з кросу у змаганнях юніорок. Дистанцію 4300 метрів вона подолала за 15.18 хв. Після фінішу спортсменка дала інтерв'ю для сайту ФЛАУ.

- Богдана Семьонова говорила про те, що під час бігу у неї дуже замерзли ноги. Чи відчували і ви цей холод?

Перед стартом ми намазалися зігріваючою маззю, до того ж не було холодного вітру. У мене змерзли лише стопи. Оскільки шиповки тоненькі, то, вступаючи у калюжу, відразу відчувала на ногах холодну воду. Безумовно, це ускладнює біг: холод збиває темп і всі розрахунки йдуть виключно на інстинктивному рівні.

- Як ви розкладали сили по дистанції?

Планувала зі старту зайняти хороше місце, вибігти у групу лідерів або максимально близько до неї і далі вже тримати однаковий темп, оскільки якщо я почну повільно і десь позаду, то потім буде складно обганяти суперниць.

- Ви ще не знаєте місця, яке посіли, але наскільки задоволені виступом?

Відверто кажучи, дуже задоволена. Я хвилювалася, щоб мені не стало на дистанції погано, адже траса нелегка. Та я задоволена відчуттями від бігу і атмосферою змагань.

- У листопаді ви бігли на чемпіонаті ABAF з кросу. Порівняйте, будь ласка, траси в Ботосані і Тілбурзі.

Тут траса складніша, оскільки йшов дощ, всюди калюжі і багнюка. А на чемпіонаті балканських федерацій було сухо, тверда траса, без підйомів і крутих поворотів.

9 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ