Другу поспіль юнацьку Олімпіаду виграє український молотобоєць Михайло Кохан

Як і на першому етапі, так і на другому Кохан знову відправив молот за 85-метрову позначку – 85,14 м. З сумою 171,11 м він виграв золото. Зазначимо також, що 85,97 м, показані Коханом на першому етапі, є найкращим результатом в історії Ігор.

Після «золотого» виступу на ІІІ літніх Юнацьких Олімпійських іграх з метання молота Михайло Кохан в бесіді з прес-службою Національного олімпійського комітету України сказав:

"Я дуже задоволений! Це ідеальне завершення такого насиченого сезону. Він дійсно був непростий: це й виступи на чемпіонаті світу серед юніорів, чемпіонат Європи серед юнаків. Однак не буду приховувати, після встановлення світового рекорду влітку зрозумів, що на Юнацькій Олімпіаді треба буде лише виконати свою роботу й медаль найвищого ґатунку буде моєю".

Легкоатлет окреслив й плани на майбутнє: "Перш за все, хочу відпочити, а потім з новими силами йти до нових досягнень. Авжеж, моя мрія - це дорослі Олімпійські ігри, тому робитиму все від мене залежне, щоб потрапити на Токіо-2020".

8 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ