Впевнений старт та йдемо до своєї мети! Інтерв'ю.


Спортивна ходьба цього літнього сезону – один із активних видів. Учорашні змагання на 10000м в рамках Чемпіонату України серед юніорів були запеклими, а для когось стали можливістю та стимулом, без заперечень, бути у команді на юніорський Чемпіонат Світу.

Андрій Синдюк, виконавши норматив на Чемпіонат Світу ще задовго до основного відбору, учора змагався за місце у команді, так як їх лише два. І, зазначимо, що вдало.

«Метою цього сезону було пройти відбір та поїхати на командний Чемпіонат Світу зі спортивної ходьби у Китаї та показати там гарний результат. З цим завданням ми впорались, а тепер плануємо повторити успіх.

На виконання нормативу я був готовий, оскільки маю кращий результат. Але, не все так легко. Норматив виконало троє спортсменів, а поїхати можуть лише два. Тому, прийшлось ще раз поборотись тут, аби потрапити у цю двійку. Але це лише стимул, бо на Чемпіонаті Світу на мене чекає дуже велика конкуренція, доведеться попотіти!»

Андрій тренується у подружжя Борисюків: у Олександра Степановича та Ірини Богданівни. Зі слів тренера, Олександра Борисюка, виконання нормативу було очікуваним.

« Так, про виконання нормативу Андрієм я був впевнений. Були хвилювання через зовнішні фактори: погода, тощо… Але мета була поставлена ще зимою – потрапити на командний Чемпіонат у Тайцан. Там, він, до речі, і встановив особистий рекорд. Тож, надалі, плануємо провести підготовку вже безпосередньо під Чемпіонат Світу та показати там особистий рекорд».

Переглянути результати та успіхи нашої команди на Командному Чемпіонаті Світу зі спортивної ходьби можна за посиланнями.

16 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ