"За тебе ніхто тут «не зіграє»". Інтерв'ю з Юрієм Сторожем


На зборі у Луцьку, на початку літнього сезону зібралось чимало спортсменів.Незважаючи на насичений графік тренувань та відновлювальних процедур, своїми планами на сезон та своїм спортивним життям поділився з нами майстер спорту України, учасник Командного чемпіонату Європи та молодіжного Чемпіонату Європи, вихованець Східного центру Олімпійської підготовки – Сторож Юрій.

З чого почався спорт у тебе та як ти потрапив до легкої атлтетики?

Я займаюсь спортом десь 6 років, з них професійно 3-4. До легкої атлетики я прийшов з другом у 10-му класі. Пізніше, вийшло так, що друг закінчив займатись, а я залишився тренуватись далі. Почав тренуватись у м. Лебедин Сумської області, де першим тренером був Сліпченко Сергій Олексійович. Зараз навчаюсь у Сумському Державному університеті та тренуюсь у Сумах, у Білодіда Олега Федоровича. Мені сподобалась легка атлетика майже одразу, порівняно з футболом, наприклад, яким я трошки займався до цього. Тут ти сам за себе відповідаєш, за свої вчинки, форму, стан. За тебе ніхто тут «не зіграє». Я, мабуть не командний гравець. Хоча естафети, в яких я також виступаю мені подобаються. Здавалося б, ми теж команда, але все одно твоя відповідальність тут на етапі набагато вища.

На яких найбільших спортивних змаганнях ти брав участь та що з них запам’яталося?

Поки що, на моєму рахунку Командний чемпіонат Європи у Франції та молодіжний Чемпіонат Європи у Польщі. Але досвіду я там отримав немало. У Франції ми виступали у виставковому забізі в естафеті 4х100 та виграли його. А от у Польщі, нажаль нам не пощастило. Ми вже були налаштовані на фінал, коли побачили, що наша команда дискваліфікована – передача палички не в зоні коридору. Було прикро.

Яку ти зараз поставив перед собою мету, до яких змагань готуєтесь з тренером ?

Зараз я сконцентрований на тому, щоб покращити свій результат, гарно виступити на Чемпіонаті України та на молодіжному чемпіонаті України.

Якби ти не обрав спортивну кар’єру, чим би ти займався окрім цього? Що тебе цікавить?

Чесно кажучи, я навіть не уявляю. Можливо пішов би вчитися на ветеринара – полюбляю тварит. А взагалі, мені і тут подобається, сумувати тут ніколи, особливо з нашим тренером (сміється). Вже було стільки цікавого та чудного, що навіть і розказати страшно.

Нагадаємо, що основний чемпіонат України серед дорослих та молод відбудеться 25-26 липня у м.Кропивницький. Бажаємо успіху Юрію та нових звершень.

18 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ