Ева Подгородецька -"Я "зробила" особистий рекорд і задоволена своїм виступом"

Насичений початок сезону у молодого складу збірної України приносить свої результати та цікаві події. Ева Подгородецька - чемпіонка України с бігу на 100м серед юніорів, а зараз і призерка Всесвітньої Гімназіади. Вихованка Східного центру Олімпійської пдготовки поділилась з нами враженнями від виступу на змаганнях.

Ты нещодавно брала участь у всесвітній Гімназіаді. Розкажи, які враження від старту, від країни?

"Змагання мені дуже сподобалися, ці відчуття складно передати. Відмінна атмосфера оточувала мене всі дні перебування там, країна дуже красива, люди товариські, і я б із задоволенням повернулася туди ще.

Ми з тренером особливих завдань не ставили на ці змагання. А ось я переживала за свій результат, не хотілося їхати з таких змагань без медалі. Мій тренер - Марина Володимирівна Омельченко, сказала перед фіналом на 100 метрів - «уяви що за тобою біжить велика, зла собака і намагається вкусити твої ноги, це змусить тебе бігти швидше» і це допомогло, я «зробила» особистий рекорд і задоволена своїм виступом."

І найцікавіше для усіх – естафета. Як готувалися до виступу? Що було важливішим естафета чи особистий вид?

"Якщо чесно, для мене, особистий вид був важливіше естафети, але і вона змусила добряче понервувати - передачі невідпрацьовані, всі вже втомлені, але ми підтримували один одного і були однією цілою командою, було дуже багато емоцій і радості, коли дізналися, що веземо додому срібло за естафету".

Україна на Гімназіаді гарно себе показала. Чи відчувалась підтримка рідних та команди?

"Україна в загальному заліку виграла гімназіаду і я щаслива, підтримка йшла від усіх - рідні, тренер, команди з інших країн і від людей, які прийшли просто подивитися на змагання і це дуже мотивує, я вдячна їм за це".

Як склався виступ на матчевій зустрічі у Тель- Авів після Гімназіади?

"А тут, чесно кажучи, відпочинку було мало. З одного літака відразу в інший, плюс я захворіла. Було важкувато зібратися, тому виступалось мені не добре. А ще було холодно і нас змушували знімати костюми у «колрумі» за 15 хвилин до старту - швидко мерзнеш, м’язи холонуть - і травмуватись так можна. Але всі були в однакових умовах.

Хочу похвалитися естафетою, пробігли ми добре, трохи намудрували з передачами, але в цілому місцем ми задоволені. Мені сподобалось."

Про виступи української команди детальніше можна переглянути за цими посиланням:

Україна перемогла на міжнародній юніорській матчевій зустрічі!

Тріумф українських легкоатлетів на Всесвітній Гімназіаді

50 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ