Спортивна ходьба найвищої проби.


14 березня завершився Чемпіонат Ассоціації балканських легкоатлетичних федерацій зі спортивної ходьби, де була представлена і Україна. Всього від нашої країни приїхало 3 спортсмени, у складі Олексія Казаніна, Дмитра Собчука й Олега Свистуна та керівник делегації - Евген Мазур.

Тож, для України, цей дебютний старт у сербському місті Зренянин, виявився дуже вдалим.

Чемпіоном ABAF зі спортивної ходьби на 20 км став Дмитро Собчук (1:26.27 год), а срібну медаль виграв Олексій Казанін (1:26.56 год).

Олег Свистун - предствник Східного центру Олімпійської підготовки, прийшов до фінішу 4-м з результатом 1:29.05 год. Тренується Олег у Мірошніченко Олени та Сергія.

Олег поділився з нами враженнями від старту у коротенькому інтерв'ю:

- " Я, звичайно, їхав за гарним результатом та перемагати, але виступом все одно задоволений. "Йшлось" дуже добре до позначки 15км, все по плану. Але траса виявилась дійсно важкою і коварною, особливо після тренувань у манежі. Цей підйом перед фінішем розставив усе на свої місця. Багато спортсменів не подолали дистанцію як хотіли саме із-за цього фактору. Пізніше, я спілкувався зі спортсменами - усі говорять одне і теж: "Не задоволений, важка трасса, не очікував". Тож, я думаю, мені вдалось проявити характер. Також, дуже допомагав Мазур Евген Іванович - підбадьорював, давав настанови - дякую йому за підтримку. А ще я б хотів подякувати за допомогу та фінансову підтримку у підготовці до сезону Карпенко Сергія Михайловича".

-" Мене здивувало, мабуть, те що, судді реально адекватно виконували свою роботу. Ніяких зайвих рухів. І приємно дуже, коли звертаєшся по допомогу з тобою всі ласкаві та ввічливо допомагають. Загалом, маю гарні враження та досвід".

40 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ