Юлія Балим:"Взагалі, стартом не задоволена ні я, ні тренер".

Юлія Балим

Юлія Балим - майстер спорту України зі спортивної ходьби. Займається легкою атлетикою вже 9 років і стільки ж часу приділили своїй дисципліні.

"Цікавить цей вид спорту з малечку, ще зі школи мені захотілось спробувати. На цей час, найкращім своїм досягненням вважаю старт на 20 кілометрів, що проходив у Івано-Франківську, де я виконала норматив Майстра спорту. Він мені дуже запам'ятався і по атмосфері і було, чесно кажучи, важко".

- Скажи кілька слів та свої враження про зимовий Чемпіонат України, що відбувся нещодавно.

" Змагання пройшли добре, погода була взагалі супер - сонце та +9 в перший день, другого дня трішки гірше - заважав вітер. Але попри те, що я була друга, своїм виступом взагалі не задоволена ні я, ні мої тренери - Мірошніченко Олена та Сергій. Повинна була відбиратись на Командний Чемпіонат Світу зі спортвної ходьби, була дуже близька до цього, стала шостою, а проходить 5 чоловік. Хоча наша група виступила дуже вдало: Олег Свистун - виконав норматив Майстра спорту, Настя (Лукашевич) - чемпіонка України, Ткач Аліна виконала норматив до Тайцан. Ще б у мене вдалось - взагалі було б добре. Тому будемо готуватись далі".

23 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ