Олександра Левченко поділилась враженнями від виступу

Олександра Левченко, вихованка тренера Голубцова Анатолія Васильовича, посіла друге місце у потрійному стрибку на Матчевій зустрічі, що відбулась у Мінську 24-25 лютого. У найкращій зі спроб, другій, вона показала результат 12,76 метрів. Олександра із задоволенням поділилась враженнями від змагань та виступу:

- Олександра, розкажи, чи сподобалось тобі на змаганнях? Поділись враженнями від виступу.

«Змагання дуже сподобались, атмосфера і організація були на вищьому рівні. Федерація Білорусії дуже постаралась у проведенні цього старту. Гарна атмосфера – гарний бойовий настрій, виступала у своє задоволення, насолоджувалась кожною спробою, бо саме в такому стані, на мою думку, отримуєш гарний результат. Але про сам виступ зазначу – він задовільний.

Взагалі, результат не поганий, але ми з тренером ставили мету для цього старту трішки вище. Анатолій Васильович сказав : «Результат непоганий, але можно було б “летіти” далі.»

Так, як я була на старті без тренера, було важкувато. Я звикла, що на змаганнях він поряд і завжди можу покластись на нього».

- Що тобі більш за все сподобалось на цих змаганнях?

«Не можу виділити щось одне. Запам’яталось усе, від приїзду і до останньої хвилини перебування у Мінську. Умови, харчування, та ж сама атмосфера... Особливо, надихала підтримка нашої команди та вболівання за кожного, хто на арені. Все це принесло купу емоцій. Тож, я з боєвим духом та настроєм прямісінько у новий сезон!».

53 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ