Чемпіонат України серед юнаків: новий рекорд U16 зі стрибків з жердиною.

6-го лютого, у Сумах розпочався чемпіонат України з легкої атлетики в приміщенні серед юнаків 2004-2005 р.н. Протягом трьох днів, юні спортсмени будуть змагатися за найвищі місця чемпіонату України. У перший змагальний день Шоломіцька Валерія тріумфувала зі спортивної ходьби на дистанції 3000 метрів, з особистим рекордом (13:29.11).

Кравченко Едуард став чемпіоном зі спортивної ходьби на 5000 метрів з особистим рекордом (23:30.61).

Після дистанції Едуард поділився з нами враженнями від змагань:

"Результатом задоволений, цей старт був важким для мене. Під час дистанції мені стало трохи зле, але я зміг зібратися та прийти до фінішу першим. Результатом дуже вражений, поставив особистий рекорд. На цьому не буду зупинятися, йтиму до своєї мети. Підготовка до змагань була активною, адже в мене були перед цим змагання серед юніорів, але там я пройшов гірше ніж зараз. Сьогодні було набагато легше йти, ніж з юніорами, вони трохи сильніше за мене, і їх темп було важко тримати. В подальшому хочу приймати участь якомога частіше в змаганнях, покращити свій результат та потрапити до складу збірної команди України."

Терещенко Антоніна стала кращою у секторі зі стрибків з жердиною, та встановила новий рекорд України до 16 років (4.01), Біленко Аліна-Вікторія на другому місці з результатом (3.30).

Після змагань Антоніна дала коментар стосовно свого виступу:

"В цілому змаганнями задоволена. Гарне місце проведення, комфортне місце для стрибків. Була хороша підтримка глядачів. Задоволена собою і своїм результатом. Після вдалого стрибка на (4.01), мене переповнювали емоції і я з полегшенням могла закінчити свій виступ. Поставлену задачу я виконала. Незадоволена лише тим, що на цих змаганнях не можна нікуди відібратися. Хотілося б рухатися далі і показувати найкращі результати на міжнародних стартах. Під час підготовки, трохи завадила пандемія та обмеження через covid-19. Багато часу було втрачено. Але ми встигли набрати потрібну форму до змагань. Далі буду продовжувати тренуватися, вважаю не можна зупинятися на досягнутому і треба прагнути до вищих результатів."

Новарчук Крістіна фінішувала другою з бігу на 400 метрів з особистим рекордом (57.55).

Коноваленко Станіслав здобув друге місце з бігу на 60 метрів з особистим рекордом (7.09).

Гончаренко Діана стала чемпіонкою з бігу на 60 метрів з результатом (7.70).

Після забігу, Діана прокоментувала свій виступ: "Змаганнями задоволена, але сьогодні біглось важко. Не стояла задача показувати чудовий результат, але дуже рада, що в мене перше місце. Тому все добре. На цій дистанції я відібралась на чемпіонат балканських легкоатлетичних федерацій. Ми вирішили набратися досвіду, перед стартом. Зимовим сезоном задоволена, особистий рекорд на 200 метрів, та КМС на 60 метрів, відібралась на ABAF, тому вважаю, що сезон вдалий. Підготовка до сезону йшла добре, був доступ в манеж, в принципі все гарно, без травм, тому добре. В подальшому планую готуватись до літнього сезону, та спробувати виконати норматив на чемпіонат Європи."


З повними резульатами першого дня можна ознайомитись за посиланням.

53 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ