Олексій Кривошанов: про юніорський чемпіонат України та плани на майбутнє.

-Що скажете про виступ своїх спортсменів на юніорському чемпіонаті України?

-Змаганнями та виступом дуже задоволений. Як то кажуть, "накосив медалей". Тому змагання пройшли супер. Одне лише, був невеликий сумнів у Еліни на 200 метрів. Після кваліфікації відчувала біль у нозі, я взагалі їй казав не бігти фінал, але вона на характері зібралась і виступила відмінно. І естафету теж мої дівчата виграли, і 60 забрали. Постарались на цих змаганнях - все чудово.

-Розкажіть, як проходила підготовка до сезону?

-У жовтні ми зробили базовий збір в Буковелі, у листопаді ми були у Бахмуті більше на базових роботах до грудня. А от січень ми пішли більше розбігатися. Пандемія не завадила, вона більше завадила літом, через це сезон був трохи невдалий, тому що не було базової роботи, а взимку все що планували, все виконали.

-Як оцінюєте шанси Коновалової на потрапляння на ЧЄ та ЧС?

-Це питання актуальне не тільки для Жені Коновалової, а й для Кристини Юрчук та Елі Пристинської також, яка на рік молодша за дівчат. Так, я хотів аби вони виконали норматив на чемпіонат Європи, і там, як мінімум, поборолися за фінал, за хороші результати. З Женею та Кристиною ми націлені на потрапляння на чемпіонат Європи та Світу.

-Які цілі та плани на сезон?

-Хочемо відстартувати командний чемпіонат через два дні з трьома дівчатами, потім 6-8го лютого з двома юнаками будемо виступати на юнацькому чемпіонаті України. Ну а далі дорослий чемпіонат 10-12го лютого. Там також побіжить 3 дорослі дівчини. Потім, 12-го лютого, ми їдемо в Болгарію, на чемпіонат Асоціації балканських легкоатлетичних федерацій, який пройде в Софії. Туди відібралися дві дівчини, тож поїдемо позмагаємось за кордоном. А потім повертаємось, трішки перепочинемо, і у березні знов на базову роботу, вже ціленаправлено готуватися до літнього сезону.

106 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ