Командний чемпіонат України: коментарі чемпіонів.

В останні вихідні січня, на доріжках та секторах палацу студентського спорту СумДУ, проходили змагання у рамках Командного чемпіонату України з легкої атлетики у приміщенні. Участь у змаганнях взяли близько 400 спортсменів з 25-ти областей Україіни.

Ратнікова Вікторія стала чемпіонкою з бігу на 60 метрів з кращим результатом сезону (7.31).

Після забігу Вікторія прокоментувала свій виступ:

"Ці змагання були другими цього сезону, результат не поганий але готова на краще, не вистачає конкуренції. Скоро повинен бути старт за кордоном, там має бути набагато кращий результат. Підготовка до змагань проходила під керівництвом Рурака Костянтина Михайловича, гарна підготовка, все супер. В майбутньому бажаю покращити свій результат, та звичайно бути в призах на чемпіонаті Європи - це був би кращий розвиток подій."

Копитько Антон виборов третє місце зі стрибків у довжину з кращим результатом сезону (7.21).

Хопяк Ганна посіла друге місце у секторі зі штовхання ядра (13.90).

Горєлова Марія здобула друге місце зі стрибків у довжину (6.18).

Ященко Марія показала третій результат зі стрибків з жердиною (3.71).

Погорілко Олександр виборов друге місце з бігу на 400 метрів з особистим рекордом (47.69).

Шепелєв Владислав показав другий результат у потрійному стрибку (15.39).

Кайсен Тетяна стала чемпіонкою з бігу на 200 метрів з кращим результатом сезону (24.79).

Тетяна поділилася з нами вражиннями від змагань:

"Сезон розпочався не дуже, складно взагалі, відновитись, підготуватись. А для першого старту зимового сезону більш-менш вдало. Ну звісно хотілось мати кращий результат, але є до чого прагнути. До сезону готувались місяць на зборі у Туреччині. Потім в Запоріжжі, а як розпочався локдаун ми переїхали до Сум.

І вже тут готувались до змагань, тут тренувались два тижні. Але коли я тут тренуюсь і довго перебуваю, ця атмосфера тебе "з'їдає". Як на мене, краще готуватися в іншому місці, а сюди приїжджати змагатись. Потрібна зміна локації. Тому що коли ти тут довго перебуваєш, все накопичується, а тобі тут потрібно і бігти і змагатись, а ти вже не в тій формі. Хочеться тренуватися в іншому місці, а сюди прижджати і гарно виступати. Далі планую готуватись до головного старту, чемпіонату України серед дорослих, там показати кращий результат. А потім зимовий сезон завершиться, тренуватися та готуватись до літнього."

Кунін Ілля став другим з бігу на 3000 метрів з особистим рекордом (8.23:67).

Приходько Кирило тріумфував з бігу на 200 метрів з кращим результатом сезону (21.83),

Демченко Ярослав фінішував другим (22.18).

Після дистанції, Кирило дав коментар стосовно свого виступу:

"200 метрів - це дистанція яка мені подобається, вона завжди проходить для мене дуже легко. Все що більше 60-ти метрів, я намагаюсь приділяти більше концентрації, тому що це моя основна дисципліна і проходить вона для мене завжди дуже-дуже вдало. На дистанції 60 метрів, як на мене, вийшло все.

Але, це не та дистанція, яка мені підходить, тому що розгін слабкіше, хлопці біжать трохи швидше, але поставив особистий рекорд, тож вважаю, що для мене практично все вдалося. Початок сезону оцінюю дуже прогресивно, ми такого не очікували, готувались до гіршого, тому що останнім часом не вдавалось показати ті секунди які я показував в минулому році, але в цілому дуже не поганий результат для початку. Підготовка до змагань проходила в Бахмуті, в спокійному режимі, більше відпочинку, навантажувались на 70-80% щоб організм встигав відновлятись, в цілому експериментували в тренувальному процесі. Планую відібратись влітку на чемпіонат Європи серед молоді, виконати норматив на 200 метрів і потрапити там як мінімум до фіналу, це наша мета на цей рік."

З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

36 просмотров0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ