Завершився чемпіонат України з легкої атлетики U23

Сьогодні, завершився чемпіонат України з легкої атлетики серед молоді в Бахмуті. Участь у змаганнях взяли більше 300 учасників з 24 областей України та міста Києва. Другий змагальний день відкривали молодь у секторі для потрійного стрибка, Шепелєв Владислав виборов друге місце, з кращим результатом сезону (15.84).


Ященко Марія виграла золоту медаль зі стрибків з жердиною з особистим рекордом (4.05), Кушик Катерина стала другой з особистим рекордом (3.75).


Після змагань, Марія поділилась враженнями:

В цілому, змагання пройшли відмінно. Ми готувалися до того, що йтиме дощ, але на змаганнях погода була гарна та світило сонце. Результатом теж задоволена, все що хотіла я виконала. Надалі буду з нормативом буду готуватись до чемпіонату Європи, щоб вже там продемонструвати хороший результат. Підготовка до літнього сезону розпочалась весною, двома зборами в Чорноморську. Нажаль тренер з нами не зміг поїхати, але він контролював все в телефонному режимі, постійно був на зв'язку та писав нам план тренувань. Також на гарний результат вплинула закупка нових жердин. Далі будемо готуватись до молодіжного чемпіонату Європи. Жердини в нас уже є, залишилось підвестись на високий результат.

Приходько Кирило став другим з бігу на 200 метрів з кращим результатом сезону (21.51).

Кузнецов Марк посів третє місце зі штовхання ядра, з кращим результатом сезону (45.60).

Пристинська Еліна виборола третє місце з бігу на дистанції 200 метрів (25.20).

У естафеті 4х400 метрів перемогу здобули сумчани Швець Євген, Нечипоренко Андрій, Демченко Ярослав та Погорілко Олександр з результатом (3:12.77)

Дейкун Валерія стала чемпіонкою у секторі метання диска 1кг. з особистим рекордом (49.18),

Гаркуша Дар'я посіла друге місце (46.54).

Гринько Вікторія фінішувала третьою з бігу на 400 метрів з бар'єрами з результатом (1:02.49).


Вітаємо чемпіонів, призерів та їх тренерів та бажаємо їм подальших успіхів.

З повними результатами змагань можна ознайомитсь за посиланням.

23 просмотра0 комментариев

Недавние посты

Смотреть все
Blog.jpg

НОВИНИ