Східний центр

Олімпійської підготовки

           Центр є державною установою, віднесеною до сфери управління Міністерства молоді та спорту. Є закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує підготовку спортсменів з легкої атлетики до національної збірної команди шляхом проведення постійно діючих навчально-тренувальних зборів на спортивних спорудах, де створені умови для підготовки для участі у державних та міжнародних змаганнях. Засновником Центру є Міністерство молоді та спорту України. Головним завданням Центру є підготовка спортсменів національної збірної команди України з легкої атлетики, здатних успішно виступати на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, Європи, інших міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

            У центрі тренують найдосвідченіши тренери з провідних видів легкої атлетики, учні яких є членами збірної команди України. 

            Східний державний центр олімпійської підготовки базується у місті Суми, на основі легкоатлетичного манежу  Сумського Державного уніврситету, а також у розпорядженні медико - відновлювальні об'єкти СумДу та басейн.