Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 11-12 травня у м. Пітешть (Румунія) візьме участь в міжнародній матчевій зустрічі збірних команд серед юніорів Кіпр-Україна-Румунія-Ізраїль. Усього зі Східного та Західного ЦОП увійшло 12 спортсменів.

ЮНІОРКИ:...

Другого дня, 24 квітня, маємо такі результати Командного чемпіонату України серед юнаків (2002 р.н. та молодші):

Зі стрибків у довжину серед дівчат, друге місце отримала Озерянова Дар’я, за нею йде Рижова Валерія. У обох дівчат результат 1 м 71 см. Тренери – Чумаченко М...

Виконавчий комітет ФЛАУ затвердив склад збірної України, яка 19 травня в м. Алітус (Литва) візьме участь в Кубку Європи-2019 зі спортивної ходьби.

Серед усіх учасників, п'ять із них, представники Східного та Західного ЦОП, потрапили до збірної команди. Чекаємо на виступ...

Вчора, 23 квітня, у Кропивницькому розпочався Командний чемпіонат України серед юнаків (2002 р.н. та молодші).

Корецький Тарас зайняв перше місце зі спортивної ходьби на 5000 м серед юнаків. Він вийшов з результатом 21 хв 31 с, тренери – Борисюк О.С., Борисюк В.І.

У спор...

Чемпіонат Асоціації Балканських легкоатлетичних федерацій (ABAF) зі спортивної ходьби приніс Україні три медалі. Змагання 20 квітня приймало грецьке місто Александруполіс.

Серед учасників у змаганнях також прийняли участь представниці Західного та Східного ЦОП. Так сере...

18-20 квітня, в Кам`янець -Подільському пройшли Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельника та А.Бондарчука. Як вже повідомлялось, першого дня перемогу отримав  Іван Поваляшко, з метання диска на 2 кг серед молоді чоловіки.

Друго...

18-20 квітня, в Кам`янець -Подільському проходять Всеукраїнські змагання з метань на честь Олімпійських чемпіонів Ф.Мельника та А.Бондарчука.

Першого дня з метання диска 2 кг, серед молоді чоловіки, перемогу отримав майстер спорту Іван Поваляшко - представник Східного Ц...