Чемпіонат України з кросу.

З 30-31 в Ужгороді відбувається Чемпіонат України з кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, серед ДЮСШ та СДЮШОР. Дві спортсменки зі Східного ЦОП з нагородами. Чемпіонкою України стала Юлія Петрик, серед дівчат U16 на дистанції 1 кілометр з результатом (3.09), Юлія перетнула фінішну пряму. (на фото: Юлія з тренером Оленою Борисюк) На дистанції 4 кілометра серед юніорок U20 Онісімова Катерина виборола Бронзу (15.10). Вітаємо дівчат і бажаємо подальших успіхів. З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Виступи наших спортсменів в Івано-Франківську та коментар Валерії Шоломіцької.

19-20 жовтня в місті Івано-Франківськ відбулися міжнародні змагання зі спортивної ходьби «Кубок Вечірній Івано-Франківськ» та чемпіонати України з ходьби на 50 км та командний серед ДЮСШ та СДЮШОР. Окрім українців, були спортсмени з Ірландії, Польщі, Португалії, Туреччини, Білорусі, Латвії та Молдови. Спортсмени Східного ЦОП тріумфували на чемпіонаті України. Серед юніорок U20 на дистанції 10 км. Ткач Аліна стала переможницею (54:21). На дистанції 10 км. U20 Медведюк Дмитро став другим (44:52). Серед юнаків U18 на 10 км. Корецький Тарас став срібним призером (44:10). На дистанції 5 км. серед дівчат U18 перемогу здобула Токарчук Катерина (26:56). Чемпіонкою на дистанції 3 км. U16 стала Шоломі

Вітаємо з днем народження Сергія Муху.

Сьогодні, 21 жовтня, свій день народження святкує адміністратор команди ДУ "Східний ЦОП" Муха Сергій Сергійович. Вітаємо Сергія та бажаємо успіхів у роботі і вдома, везіння, затишку і комфорту завжди й в усьому, міцного здоров’я, невичерпної енергії, реалізації усіх задумів, планів і мрій, яскравих і цікавих подій, нових звершень, і – не зупинятися на досягнутому!

Вітаємо з днем народження Олега Федоровича Білодіда!

Сьогодні, 8 жовтня, святкує свій день народження Заслужений тренер та Заслужений працівник фізичної культури та спорту України, старший тренер-викладач обласної ДЮСШ Сумщини Олег Федорович Білодід. Вітаємо Олега Федоровича з цим святом та бажаємо перш за все, здоров’я та терпіння, щастя та вдачі, оптимізму та енергії для майбутніх спортивних досягнень. Хай щастить Вам у всіх починаннях, хай збуваються усі мрії та побажання, мирного неба Вам над головою, а Ангел-охоронець щоб завжди був поруч і провадив Вас по житті, оберігаючи від усяких негараздів.

Чемпіонат України серед ДЮСШ (2004 р.н. та молодші).

У Кропивницькому завершились змагання серед ДЮСШ (2004 р.н. та молодші). До Кропивницького відправились дві спортсменки зі Східного центру олімпійської підготовки з легкої атлетики, та одразу дві на п'єдесталі. Шоломіцька Валерія чемпіонка зі спортивної ходьби на дистанції 3000 метрів (13:50.13). З бігу на 1500 метрів Петрик Юлія срібна призерка (4:57.07). На фото: чемпіонка зі спортивної ходьби Валерія Шоломіцька (праворуч) і призерка з бігу на 1500 метрів Юлія Петрик (ліворуч) та їх тренер Олена Борисюк. Вітаємо дівчат та їх тренера з цим високим результатом. Серед шкіл знову перша ДЮСШ Любешівська (волинська область). З повними результатами змагань можна ознайомитись за посиланням.

Найцікавіше 
Останні публікації
Архів
Пошук за тегам
Ми у соц.мережах
  • Facebook Basic Square
Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111