Спортсмени західного ЦОП-2019

Кух Іванна

Стипль-чез

 

Кандидат у майстри спорту,

Переможниця юнацького Чемпіонату України.

Тренер:Борисюк И.Б,Борисюк О. С.

Синдюк Андрій

Спортивна ходьба

 

Кандидат у майстри спорту України, Чемпіон України серед юніорів.

Тренер:Борисюк И.Б,Борисюк О. С.

Шитлюк Владислав

Призер Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Борисюк О.С., Борисюк І.Б.

Жилінський Назар

Середні дистанції

 

Кандидат у майстри спорту України

Призер юніорського Чемпіонату України.

Тренер:Якимович А.П. 

               Якимович Н.І.

Мартенчук Денис

Призер  Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Вегнер О.А., Чикида П.В.

Кравчук Вадим

Стрибки у висоту

 

Призер командного Чемпіонату України серед молоді.

Тренер: Лебедюк В.І.

Кравченко Діана

 

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Горбаченко Ю.С.

Костенко Ганна

Чемпіонат України серед юнаків

Тренер: Голубцов А.В.

Свідро Вероніка

Стрибки у довжину

Призер Чемпіонату України серед юнаків

Тренер: Горбаченко Ю.С.

Шумік Віктор

Спортивна ходьба

 

Майстер спорту України.

Чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Яловик В.Т.

Касян Дарина

Спортивна ходьба

 

Кандидат у майстри спорту,

Переможниця юнацького Чемпіонату України.

Тренер:Борисюк І.Б,Борисюк О. С.

Костриця Ерік

Спринт

 

Майстер спорту України, Переможець юнацького Чемпіонату України.

Тренер:Вегнер І.О., Вегнер О.А.

Колодистий Андрій

Середні дистанції

 

Кандидат у майстри спорту,

Переможець Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер:Вегнер І.О., Дітлашок В.П.

Макух Василь

Спринт

 

Майстер спорту України, Чемпіон України серед юніорів, Учасник Чемпіонату Европи.

Тренер: Дуда Б.П.

Оліферовський Ілля

Стрибки у висоту

 

Учасник командного Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Лебедюк В.І.

Вегнер Карина

Стрибки з жердиною

 

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Черняєв О.Б., Вегнер О.А.

Засуха Артем

Стрибки у довжину

 

1-й розряд,

Бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Горбаченко Ю.С.

Марчук Андрій 

Спортивна ходьба

 

Кандидат у майстри спорту України, Переможець Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Яловик В.Т.

Даценко Альона

Біг на середні дистанції

Призерка Чемпіонату України серед юнаків

Тренер: Вегнер О.А., Герун А.Д.

Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111