Спортсмени східного ЦОП-2019

Балим Юлія

Спортивна ходьба

Майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України, учасниця командного Чемпіонату Світу зі спортивної ходьби.

Тренер: Мірошніченко О.М.

Коваль Катерина

Спринт

2-й розряд

Переможниця юніорського Чемпіонату України.

Тренер: Серорез Т.Б.

Свистун Олег

Спортивна ходьба

Майстер спорту України, переможець командного чемпіонату України, призер Чемпіонату Украіни зі с/х.

Тренер: Мірошніченко О.М.

Вітковський Дмитро

Спринт

Майстер спорту 60, 100, 200 м.

Тренер: Гриник І.В.

Овсянников Микола

Біг на середні дистанції

1-й розряд

Біг на 400, 800 м.

Тренер: Серорез Т. Б.

Панаріна Ірина

Спринт/бар'єри

Кандидат у майстри спорту, Призерка Чемпіонату України серед юнаків та ЧУ серед юніорів

Тренер: Омельченко М.В.

Матвієвська Юлія

Спринт/стрибки у довжину

1-й розряд, чемпіонка України зі стрибків у довжину серед юнаків, срібна призерка Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Омельченко М.В.

Плужник Ілля

Біг з бар'єрами

1-й розряд

60, 100 м з/б.

Тренер: Огороднік Ю.О.

Яновський Давид

Спринт

1-й розряд, 100, 200 м.

Тренер: Чубатенко С.Ю.

Токарчук Катерина

Спортивна ходьба

Кандидат у майстри спорту України

Тренер: Муха С. С.

Приходько Кирил

Спринт

Кандидат у майстри спорту України, Призер юнацького та юніорського Чемпіонату України.

Тренер: Кривошанов О. Ю.

Сторож Юрій

Спринт

Майстер спорту України,
 Учасник Командного Чемпіонату Европи у Франції, учасник молодіжного командного чемпіонату Европи у Польщі.

Тренер: Білодід О.Ф.

Луніка Вікторія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України.

Призерка юнацького Чемпіонат України.

Тренер: Білодід Л.В.

Погорілко Олександр

Спринт

Кандидат у майсти спорту, учасник Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Білодід Л.В.

Петрик Юлія

Спортивна ходьба

Кандидит у майстри спорту України, Призерка Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Борисюк О.С. 

Соколов Олександр

Спринт

Майстер спорту міжнародного класу 100, 200 м.

Тренер: Гриник І.В.

Коновалова Евгенія

Спринт

1-й розряд

Учасниця Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Серорез Т.Б.

Ткач Аліна

Спортивна ходьба

1-й розряд,   Чемпіонка    Украіни зі с/х на  5км

Тренер: Мірошніченко О.М.

Корецький Тарас

Спортивна ходьба

1-й розряд 5, 10 км.

Тренер: Борисюк О. С.

Горбенко Данило

Стрибки у довжину

Кандидат у майстри спорту

Тренер: Кривошанов О. Ю.

Лебідь Еліза

Бар'єри/стрибки у довжину

Кандидат у майстри спорту, Бронзова призерка Чемпіонату України серед юнаків та ЧУ серед юніорів

Тренер: Омельченко М.В.

Рофе-Бекетова Ірина

Багатоборство

Майстер спорту України, учасниця Чемпіонату Європи серед юніорів

Тренер: Огороднік Ю.О.

Дибка Ольга

Біг на середні дистанції

1-й розряд, 800, 1500 м.

Тренер: Серорез Т. Б.

Меліщук Іванна

Спортивна ходьба

1-й розряд

Тренер: Муха С. С.

Швець Євгеній

Біг з бар'єрами

1-й розряд, 400 м з/б.

Тренер: Торяник О. В.

Шишняк Анастасія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України.

Тренер: Білодід О.Ф.

Тютюнников Михайло

Спринт

Майстер спорту України, Учасник Командного Чемпіонату Европи у Франції, учасник юнацького Чемпіонату Світу 2013року.

Тренер: Білодід О.Ф.

Мучарова Євгенія

Спринт

Кандидат у майстри спорту України

Призерка зимового юніорського Чемпіонату України. 

Тренер: Торянік О.В.

Кузін Максим

Спринт

Майстер спорту, 100, 200 м.

Тренер:Чубатенко С.Ю.

Медведюк Дмитро

Спортивна ходьба

1-й розряд,

Чемпіон України серед юніорів

Тренер:Борисюк О.С.

Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111