Спортсмени західного ЦОП-2018

Кух Іванна

Стипль - чез

Кандидат у майстри спорту,

Переможниця юнацького Чемпіонату України.

Тренер:Борисюк И.Б,Борисюк О. С.

Синдюк Андрій

Спортивна ходьба

Кандидат у майстри спорту України, Чемпіон України серед юніорів.

Тренер:Борисюк И.Б,Борисюк О. С.

Сич Владислав

Біг з бар'єрами

Кандидат у майстри спорту,

Призер Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер:Вегнер І.О., Вегнер О.А.

Жилінський Назар

Середні дистанції

Кандидат у майстри спорту України

Призер юніорського Чемпіонату України.

Тренер:Якимович А.П. 

               Якимович Н.І.

Бондарук Марко

Стрибки у висоту

Майстер спорту України,

Призер  Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Лебедюк В.І.

Кравчук Вадим

Стрибки у висоту

Призер командного Чемпіонату України серед молоді.

Тренер: Лебедюк В.І.

Юрчик Олександр

Середні дистанції

1-й розряд

Срібний призер Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Дуда Б.П.

Думчева Анастасія

Потрійний стрибок

1-й розряд,

Бронзова призерка Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Горбаченко Ю.С.

Вівчарук Петро

Метання молота

Майстер спорту України,

Призер Чемпіонату України

Тренер: Чмир Я.В.

Шумік Віктор

Спортивна ходьба

Майстер спорту України.

Чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Яловик В.Т.

Касян Дарина

Спортивна ходьба

Кандидат у майстри спорту,

Переможниця юнацького Чемпіонату України.

Тренер:Борисюк И.Б,Борисюк О. С.

Костриця Ерік

Спринт

Майстер спорту України, Переможець юнацького Чемпіонату України.

Тренер:Вегнер І.О., Вегнер О.А.

Колодистий Андрій

Середні дистанції

Кандидат у майстри спорту,

Переможець Чемпіонату України серед юнаків.

Тренер:Вегнер І.О., Дітлашок В.П.

Макух Василь

Спринт

Майстер спорту України, Чемпіон України серед юніорів, Учасник Чемпіонату Европи.

Тренер: Дуда Б.П.

Оліферовський Ілля

Стрибки у висоту

Учасник командного Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Лебедюк В.І.

Кравчук Владислав

Середні дистанції

1-й розряд, Чемпіон України серед юнаків.

Тренер: Дуда Б.П.

Засуха Артем

Стрибки у довжину

1-й розряд,

Бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Горбаченко Ю.С.

Марчук Андрій 

Спортивна ходьба

Кандидат у майстри спорту України, Переможець Чемпіонату України серед юніорів

Тренер: Яловик В.Т.

Шахотіна Юлія

Метання молота

Кандидат у майстри спорту України,

Призерка Чемпіонату України

Тренер: Чмир Я.В.

Адреса: м.Суми,  Прокоф'єва 38б
Телефон: +38(097) 979-00-58
                   (0542)665-111