Спортсмени Східного ЦОП-2020

Солоковв.PNG

Майстер спорту міжнародного класу 100, 200 м.

Тренер: Гриник І.В.

Спринт

Соколов Олександр

5fb88dd63821ce0881c647261ee96f58.png

Кандидат у майстри спорту,

Призер юніорського Чемпіонату України.

Тренер: Гриник І.В.

Біг з бар'єрами

Третяк Богдан

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

100, 200м.

Тренер: Торяник О.В.

Спринт

Сергієнко Олексій

Без названия.png

1-й розряд

60, 100 м з/б.

Тренер: Огороднік Ю.О.

Біг з бар'єрами

Плужник Ілля

Погорелко.jpg

Майстер спорту, чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Білодід О.Ф.

Спринт

Погорілко Олександр

Луника_edited.jpg

Кандидат у майстри спорту України.

Призерка юнацького Чемпіонат України.

Тренер: Білодід Л.В.

Спринт

Луніка Вікторія

Корецький.png

1-й розряд 5, 10 км.

Чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Борисюк О.С.

Спортивна ходьба

Корецький Тарас

шоломіцька.png

Кандидат у майстри спорту,

3000, 5000 м.

Тренер: Борисюк О.С.

Спортивна ходьба

Шоломіцька Валерія

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту України

Тренер: Муха С. С.

Спортивна ходьба

Токарчук Катерина

Свистун_edited.jpg

Майстер спорту України, Чемпіон України, переможець командного чемпіонату України зі с/х.

Тренер: Мірошніченко О.М.

Спортивна ходьба

Свистун Олег

unnamed (1).jpg

Кандидат у майстри спорту

Біг на 400 м.

Тренер: Серорез Т.Б.

Спринт

Сосновенко Олександр

Приходько-Кирил_edited.jpg

Кандидат у майстри спорту

Чемпіон України

100, 200 м.

Тренер: Серорез Т.Б. 

Спринт

Приходько Кирило

Коновалова (Схід ЦОП).png

Кандидат у майстри спорту

Біг на 60, 100 м.

Тренер: Кривошанов О.Ю.

Спринт

Коновалова Євгенія

Без названия.png

1-й розряд.

Чемпіон України серед юнаків.

Тренер: Борисюк О.С.

Біг з перешкодами

Абрамович Борис

Без названия.png

Майстер спорту, 100, 200 м.

Тренер:Чубатенко С.Ю.

Спринт

Кузін Максим

Без названия.png

1-й розряд

Тренер: Борисюк О.С.

Біг на середні дистанції

Комяк Єдуард

Рофе-Бекетова.jpg

Майстер спорту України, учасниця Чемпіонату Європи серед юніорів

Тренер: Огороднік Ю.О.

Багатоборство

Рофе-Бекетова Ірина

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

Чемпіон України серед юнаків

Тренер: Огороднік Ю.О.

Біг з бар'єрами

Следюк Володимир

1563738528-6059.jpg

Майстер спорту України

Чемпіон Європи U20 з потрійного стрибка

Тренер: Серорез Т.Б.

Стрибки у довжину

Коноваленко Артем

41f55497e709468edbc3f1b33c7378d9.png

Майстер спорту

Чемпіонка України. 200, 400 м.

Тренер: Серорез Т.Б.

Спринт

Радюк Олена

6be5e9b9c2bc53bc04a6e86bccc1c8ff.png

Майстер спорту.

Чемпіонка України, учасниця молодіжного чемпіонату Європи.

100, 60 м. з/б.

Тренер: Сендецький Ю.В. 

Біг з бар'єрами

Осокіна Анастасія

2cb24e330016313a57034564cd60bf2c.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юніорів,

400 м. Тренер: Сендецький Ю.В.

Спринт

Орлова Анна

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Олійник В.Я.

Ядро/диск

Лебідь Катерина

онисимова.jpg

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Охріменко О.В.

Біг з перешкодами

Онісімова Катерина

f64209c842dd1516d8b55cb3c3b78148.png

Майстер спорту.

Чемпіонка України.

Тренер: Єрьомін О.М.

Стрибки з жердиною

Максименко Юлія

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Переможець чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Самолюк А. А.

Штовхання ядра

Демиденко Іван

Zabuzhenko_Krupskaya_bfla.jpg

Майстер спорту міжнародного класу. Бронзовий призер чемпіонату Європи U20 зі спортивної ходьби.

Тренер: Соломін А.В.

Спортивна ходьба

Забуженко Єдуард

ratnikova-e1558626306636.jpg

Майстер спорту міжнародного класу. Чемпіонка України.

Тренер: Рурак О.В.

Спринт

Ратнікова Вікторія

Без названия.png

Майстер спорту.

Тренер: Лонський І.В.

Стрибки у висоту

Баранніков Олександр

unnamed.jpg

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Лонський І.В.

Стрибки у висоту

Нікітін Дмитро

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Тренер: Журавльов В.К.

Стрибки у висоту

Кравець Дмитро

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України серед молоді.

Тренер: Черняєв О.Б.

Стрибки з жердиною

Кравченко Ілля

Без названия.png

1-й розряд.

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Черняєв О.Б.

Стрибки з жердиною

Біленко Аліна

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Тренер: Корчмід О.М.

Стрибки з жердиною

Ященко Марія

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Срібна призерка чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Корчмід О.Б.

Стрибки з жердиною

Дудніченко Анна

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призер чемпіонату України.

Тренер: Здітовецький О.Б.

Стрибки у висоту

Тикул Олег

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Срібний призер чемпіонату України.

Тренер: Переясловець Л.І.

Багатоборство

Цукор Денис

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Резанов Є.А.

Стрибки у довжину

Резанов Олександр

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон України серед юнаків

Тренер: Нікітін Є.Г.

Стрибки у довжину

Зміївський Богдан

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Тренер: Чумак А.І.

Біг з бар'єрами

Ляшенко Іванна

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Шаповалова І.М.

Спринт/бар'єри

Василевський Андрій

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Балахонова А.А.

Стрибки з жердиною

Шевцов Тарас

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призерка юнацького чемпіонату України.

Тренер: Балахонова А.А.

Стрибки з жердиною

Терещенко Антоніна

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Учасник чемпіонату України.

Тренер: Петринець Л.Р.

Багатоборство/бар'єри/жердина

Гаюк Віталій

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Срібний призер чемпіонату України. Тренер: Полінков С.М.

Стрибки у довжину/потрійний

Шепелєв Владислав

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Переможець чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Полінков С.М.

Метання диска

Кузнецов Марк

87125344_486767778931684_749731484054585

Кандидат у майстри спорту.

Бронзова призерка чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Ступаченко О.В.

Багатоборство

Слобода Марія

Без названия.jpg

Майстер спорту.

Чемпіонка України.

Тренер: Ступаченко О.В.

Багатоборство

Лобан Юлія

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призер чемпіонату України.

Тренер: Мазурик О.А.

Біг з бар'єрами

Григор'єв Ростислав

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Філенко Г.Т.

Спринт

Штакін Максим

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон юнацького України.

Тренер: Юрчук В.Ю. 

Біг з бар'єрами

Слюсар Денис

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Тренер: Басенко С.В.

Спринт

Дишлюк Наталія

Панарина_edited.jpg

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юніорів.

Тренер: Рабченюк А.В.

Біг з бар'єрами

Панаріна Ірина

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Тренер: Комісов М.Р.

Метання диска

Опанасенко Віталій

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіонка України.

Тренер: Халаїм М.М.

Багатоборство

Діханова Дар'я

1549008135_14922232_1704292019889434_346

Майстер спорту.

Призер чемпіонату України.

Тренер: Мустафаєв А.О

Біг з бар'єрами

Кандимов Максат

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Панасюк І.В.

Штовхання ядра

Шилівський Олександр

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон юніорського чемпіонату України.

Тренер: Ячнюк І.О.

Штовхання ядра

Яворський Іван

Без названия.png

1-й розряд.

Срібна призерка юнацького чемпіонату України.

Тренер: Ведєрніков В.В.

Ядро/диск

Кзачок Дар'я

Lochman_Sumy_2020.jpg

Кандидат у майстри спорту.

Призерка чемпіонату України серед юнаків, чемпіонка міжнародної зустрічі U18.

Тренер: Пустовойт І.Г.

Стрибки у висоту

Лочман Анісія

89852221_309184203388742_701160630053031

Кандидат у майстри спорту.

Призер юніорського чемпіонату України та міжнародної матчевої зустрічі U20.

Тренер: Романчук М.С.

Спринт

Голуб Ярослав

вітковський.png

Майстер спорту 60, 100, 200 м.

Тренер: Гриник І.В.

Спринт

Вітковський Дмитро

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту,

Бронзовий призер Чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Торяник О.В.

Біг з бар'єрами

Швець Євгеній

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

Тренер: Огороднік Ю.О.

Багатоборство

Білик Тетяна

Без названия.png

1-й розряд

Біг на 200, 400 м.

Тренер: Білодід О.Ф.

Спринт

Цибульник Анна

Без названия.png

1-й розряд.

Учасниця чемпіонату України серед юнаків. Біг на 200, 400 м.

Тренер: Білодід О.Ф.

Спринт

Гончаренко Діана

Без названия.png

1-й розряд.

Переможець чемпіонату України серед юнаків. Біг на 200, 400 м.

Тренер: Білодід Л.В.

Спринт

Нечипоренко Андрій

Медведюк (Схід ЦОП).jpg

1-й розряд,

Учасник чемпіонату України серед юніорів

Тренер:Борисюк О.С.

Спортивна ходьба

Медведюк Дмитро

Без названия.png

1-й розряд.

Призерка  чемпіонату України.

Тренер: Муха С. С.

Спортивна ходьба

Меліщук Іванна

Юля-БАлым_edited.jpg

Майстер спорту України, багаторазова чемпіонка та призерка Чемпіонатів України.

Тренер: Мірошніченко О.М.

Спортивна ходьба

Балим Юлія

Ткач-Алина_edited.jpg

1-й розряд,   Чемпіонка    Украіни зі с/х на  5км

Тренер: Мірошніченко О.М.

Спортивна ходьба

Ткач Аліна

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту,

800, 1500м.

Тренер: Серорез Т.Б. 

Біг на середні дистанції

Дибка Ольга

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

Біг на 100 м/б

Тренер: Кривошанов О.Ю.

Біг з бар'єрами

Юрчук Кристина

мучарова Евгения_edited.jpg

Кандидат у майстри спорту України

Призерка зимового юніорського Чемпіонату України. 

Тренер: Торянік О.В.

Спринт

Мучарова Євгенія

b7a04386637663ba64c2f7ba4ce204f9.png

Кандидат у майстри спорту України.

Тренер: Серорез Т.Б.

Стрибки з жердиною

Дибка Андрій

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

Тренер: Чубатенко С.Ю.

Спринт

Яновський Давид

Петрик (Схід ЦОП).jpg

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юнаків.

Призерка міжнародних зустрічей.

Тренер: Борисюк О.С.

Біг на середні дистанції

Петрик Юлія

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

400 м. з/б

Тренер: Огороднік Ю,О.

Біг з бар'єрами

Белашев Кирило

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

Призер чемпіонату України

Тренер: Огороднік Ю.О.

Біг з бар'єрами

Овчаренко Олексій

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту

Переможець України серед юніорів

Тренер: Серорез Т.Б.

Ядро/диск

Романовський Олександр

demchenko3.jpg

Майстер спорту.

Чемпіон України на 400 м.

Тренер: Бондаренко Є.М.

Спринт

Демченко Ярослав

935bb7ce1e188ec53c0ac429b0d71d94.png

Майстер спорту.

Чемпіонка України. 200, 400 м.

Тренер: Сендецький Ю.В.

Спринт

Кайсен Тетяна

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіонка України.

Тренер: Олійник В.Я.

Диск

Гаркуша Дар'я

Без названия.png

2-й розряд.

Срібна призерка Чумпіонату України серед юнаків.

Тренер: Олійник В.Я.

Метання диска

Бучковська Валерія

Без названия.png

Майстер спорту.

Призер чемпіонату України

Тренер: Єрьомін О.М.

Стрибки з жердиною

Бортніков Артур

Без названия.png

Майстер спорту України.

Тренер: Самолюк А. А.

Штовхання ядра

Кравченко Тетяна

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України серед молоді.

Тренер: Харун В.Д.

Штовхання ядра

Левченко Артем

Без названия.png

Майстер спорту.

Призер чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Рурак О.В.

Спринт

Барабанов Микита

Без названия.png

Майстер спорту.

Призер чемпіонату України

Тренер: Рурак О.В.

Спринт

Кравцов Роман

Без названия.png

Майстер спорту міжнародного класу. Чемпіон України.

Тренер: Лонський І.В.

Стрибки у довжину

Мазур Владислав

Без названия.png

Майстер спорту.

Тренер: Курочка А.М.

Потрійний стрибок

Безніс Павло

Без названия.png

1-й розряд.

Бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Черняєв О.Б.

Стрибки з жердиною

Петах Ілля

Без названия.png

1-й розряд.

Срібний призер чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Черняєв О.Б.

Стрибки з жердиною

Шух Ілля

Без названия.png

1-й розряд.

Призер чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Черняєв О.Б.

Стрибки з жердиною

Бобровник Ілля

Без названия.png

1-й розряд.

Бронзовий призер чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Корчмід О.Б.

Стрибки з жердиною

Тішко Євгеній

Без названия.png

Майстер спорту.

Учасник чемпіонату України

Тренер: Здітовецький Г.Б.

Стрибки у висоту

Мокряк Антон

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Переясловець Л.І.

Багатоборство

Касьянов Руслан

Без названия.png

1-й розряд.

Тренер: Переясловець Л.І.

Стрибки у довжину

Едокпаі Самуель

EAWBNzCXoAARXMz.jpg

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України та Європейського юнацького Олімпійського фестивалю.

Тренер: Каратун І.А.

Стрибки у довжину

Горєлова Марія

Без названия.png

Майстер спорту.

Учасниця чемпіонату України.

Тренер: Чумак А.І.

Багатоборство

Нелепа Ганна

Без названия.png

Майстер спорту.

Тренер: Чумак А.І.

Спринт

Пирогов Олександр

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Переможець чемпіонату України серед юнаків.

Тренер: Лісненко О.М.

Спринт

Гринь Олександр

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон України серед юнаків.

Тренер: Балахонова А.А.

Стрибки з жердиною

Строгалєв Нікіта

89767936_2800056676768224_44120362503792

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Чумаченко М.М.

Стрибки у висоту

Озерянова Дар'я

Без названия.png

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Полінкова Н.П.

Стрибки у довжину/потрійний

Авраменко Андрій

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіон України серед юніорів.

Тренер: Полінков С.М.

Метання списа

Новіков Валентин

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Чемпіонка України серед юнаків.

Тренер: Полінков С.М.

Стрибки у довжину/потрійний

Бабіцька Маргарита

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Срібний призер юніорського чемпіонату Уркаїни.

Тренер: Ступаченко О.В.

Багатоборство

Жирний Владислав

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призер чемпіонату України.

Тренер: Ступаченко О.В.

Багатоборство

Богдан Ярослав

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призерка юнацького чемпіонату України.

Тренер: Дем'яновська Н.В.

Стрибки з жердиною

Пенчарська Софія

Без названия.png

Майстер спорту.

Тренер: Юрчук В.Ю.

Біг з бар'єрами

Юрчук Наталія

makuh.jpg

Майстер спорту.

Чемпіон України.

Тренер: Басенко С.В.

Спринт

Макух Василь

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призер чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Рабченюк А.В.

Спринт/бар'єри

Чермошанський Дмитро

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призер юніорського чемпіонату України. Тренер: Чертоляс В.Д.

Біг на середні дистанції

Мастюк Олександр

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призерка чемпіонату України серед юніорів. Тренер: Комісов М.Р.

Штовхання ядра

Хопяк Ганна

3e1c75be1ead328ef0348d13e6229a4a.png

Майстер спорту.

Чемпіонка України серед юніорів.

Тренер: Омельченко М.В.

Спринт

Подгородецька Єва

Без названия.png

Майстер спорту.

Учасник чемпіонату України серед юніорів.

Тренер: Бондар В.Я.

Спринт

Васильєв Андрій

Без названия.png

Майстер спорту.

Тренер: Саволайнен О.В.

Штовхання ядра

Климук Віктор

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Срібна призерка чемпіонату України.

Тренер: Тімолаєв О.О.

Диск/ядро

Дейкун Валерія

Без названия.png

Кандидат у майстри спорту.

Призер чемпіонату України.

Тренер: Лісовський С.О.

Спринт/бар'єри

Махаринський Андрій

Без названия.png