About US.jpg

ПРО НАС

Манеж Сумду_edited.jpg

Центр є державною установою, віднесеною до сфери управління Міністерства молоді та спорту. Є закладом фізичної культури і спорту, який забезпечує підготовку спортсменів з легкої атлетики до національної збірної команди шляхом проведення постійно діючих навчально-тренувальних зборів на спортивних спорудах, де створені умови для підготовки для участі у державних та міжнародних змаганнях. Засновником Центру є Міністерство молоді та спорту України. Головним завданням Центру є підготовка спортсменів національної збірної команди України з легкої атлетики, здатних успішно виступати на Олімпійських іграх, чемпіонатах світу, Європи, інших міжнародних та всеукраїнських змаганнях.

У центрі тренують найдосвідченіши тренери з провідних видів легкої атлетики, учні яких є членами збірної команди України. 

 

Східний державний центр олімпійської підготовки базується у місті Суми, на основі легкоатлетичного манежу  Сумського Державного уніврситету, а також у розпорядженні медико - відновлювальні об'єкти СумДу та басейн.

ФОТО НАШИХ ВИХОВАНЦІВ

Background.jpg

МИ БУДЕМО РАДІ ПРИЙНЯТИ ВАС ДО СКЛАДУ НАШИХ СПОРТСМЕНВ

Колектив Східного ЦОПу

Погорилко Олександр - учасник Олімпійських ігор.jpg

Погорілко Олександр

Спринт: 400 м., 4х400, МСМК

Валерія Шоломіцька з тренером Борисюк О.С..jpg

Валерія Шоломіцька

з тренером

Спортивна ходьба: МС

тренер - Олексій Кривошанов з ученицями_edited.jpg

Юрчук Кристина та Пристинська Еліна

з тренером Кривошановим О.

Приходько Кирило 4х100 м_edited.jpg

Приходько Кирило

Спринт: 100, 200, 4х100, МС